adcov.com

Czas przywrócenia do Dwustronnej Chirurgii Przepuklinowego

Przepukliny jest występ całego organu lub części organu rozciągającą się od ściany komory. Przepuklina jest dwustronna pachwinowych (pachwina) przepukliny znaleźć na prawej i lewej stronie. Retrospektywne chirurgiczna może obejmować powrót do pracy sugestie, gojenie opieki zamknięcia i kontroli bólu.

Korzyści

Operacja przepukliny (herniorrhapy) ma swoje zalety. Przepukliny pacjent może wrócić do normalnych obowiązków pracowniczych i może wystąpić mniej bólu przewlekłego. Chirurgia laparoskopowa naprawy mogą być wykorzystywane przez lekarza, który zajmuje mniej czasu odtwarzania, lub pacjent przepukliny bardziej wymagają operacji otwartego naprawy.

Powrót do pracy Sugestie

Pacjenci przepuklinowe, którzy powracają do pracy może być zalecana w celu zmniejszenia swoich normalnych prac. To pozwala pacjentom wrócić do mniej stresujących warunkach roboczych. Przykładem jest urzędnikiem plik, który stoi cały dzień, który może być poinformowani o dodatkowe przerwy na pracę.

Zamknięcie rany Pielęgnacja

Operacja wymaga rodzaj zamknięcia rany, w tym rozpuszczalnych szwów lub szwów opartych na pacjenta. Przeczytaj instrukcje i zadawać pytania na temat pielęgnacji rany zamknięcia zmniejszyć zaczerwienienie i infekcje pooperacyjne.

Pooperacyjnego bólu

Lekarz przepisze leki przeciwbólowe bezpośrednio po zabiegu przepukliny. Sposoby leczenia bólu jest oparty na pacjenta i może być podawana doustnie lub przez igłę. Porozmawiaj ze swoim lekarzem w celu kontroli bólu doświadczył ponad 2 tygodnie po zabiegu.

Ostrzeżenie

Przepukliny mogą powrócić po operacji. Jedną z najczęstszych przyczyn jest naprawa przepukliny ubogich, które mogą zostać zminimalizowane poprzez wybór specjalisty, zrozumienie przyczyny zabiegu przepukliny i po sugerujące po odzyskiwania planu leczenia zaleconego przez lekarza.