adcov.com

Czas przywrócenia Chirurgii Vein

Czas przywrócenia Chirurgii Vein


Chirurgia żył może dotyczyć albo usuwania żylaków żyły, często nazywany podwiązanie żyły rozbiórki i czy pająk żyły skleroterapia. Usunięcie żyły i żylaki skleroterapia dla pajączków są różne procedury, ale czas powrotu i wyniki są podobne.

Poradnia naprawy

, Czy operacja żylaków i żył traktuje pająk żył, Twoja procedura będzie na ogół w warunkach ambulatoryjnych - co oznacza, że ​​nie pozostanie w szpitalu na noc. Gdy znieczulenie słabnie i lekarz został prawidłowo zabandażowane miejsca wstrzyknięcia lub nacinania, zostanie usunięte, aby wrócić do domu do odzyskania. Chociaż chirurgia żyły jest w większości przypadków niewielkie procedury, to jest bardzo ważne, aby zorganizować, żeby ktoś inny dysk lub transportu do domu.

Pierwsze na nogi

Pierwsze na nogi jest ważną częścią procesu leczenia, ponieważ chodzenie ułatwia przepływ krwi w żyłach w nogach. Lekarz daje wytyczne do chodzenia w zależności od konkretnego postępowania, ale generalnie pacjenci są zachęcani, aby rozpocząć chodzenie w ciągu kilku godzin po zabiegu. Rozległe ćwiczenia, męczący podnoszenia i kucki nie zachęca w pierwszym tygodniu po zabiegu.

Noszenie Odzież Pomocy

Żyły odzysku operacja jest tak dużo o tym, jak wyglądają, jak się czujesz. W celu zmniejszenia siniaków, nosić wszystkie ubrania, jak zaleca lekarz-wąż wsparcia lub bandaże wsparcia na cały okres naprawy. Odzież wsparcia są zazwyczaj przepisywane przez trzy do sześciu tygodni po zakończeniu leczenia.

Siedzącej i stojącej

Ponieważ przepływ krwi jest tak ważne, po operacji żył, nie siedzieć lub stać na więcej niż dwie godziny przez pierwsze cztery tygodnie po zabiegu. Jeśli Twoja praca wymaga, aby siedzieć lub stać w długich okresach czasu, robić przerwy co dwie godziny na spacer i dostać nogi ruchu.

Jak będzie wyglądać?

Siniaki i przebarwienia mogą trwać przez okres do ośmiu tygodni, a czasami dłużej w zależności od sposobu leczenia. Pająk żył skleroterapia często wymaga dwóch lub więcej zabiegów przed zauważalne wyniki osiąga. Podwiązanie żył wymaga ściągania i leczenie za tylko jedną żyłę ale może trwać dłużej, aby zobaczyć widoczne rezultaty.

Zapobieganie Nowy żylaki

Chociaż żyły operacji może być bardzo udany procedura, leczenie obecnej żylaków i żył pająk nie zapobiega pojawieniu się formacji żył. Porozmawiaj ze swoim lekarzem na temat nawyków żywieniowych i ćwiczeń, które mogą pomóc zachować nieskazitelny, gładkie nogi.