adcov.com

Czas przywrócenia Chirurgii Lapband

System Lap Band to chirurgicznie narzędzie odchudzania, który ogranicza ilość dostępnego miejsca w brzuchu pacjenta, w związku z tym ograniczenie ilości jedzenia pacjent może spożywać. Rekonwalescencji po zabiegu Pośrednie paśmie różni się od pacjenta do pacjenta, lecz będzie się nieco zgodny wzór.

Dni po zabiegu

W ciągu pierwszych kilku tygodni po zabiegu, pacjent doświadcza ból i będzie musiał przestrzegać pewnych podstawowych protokołów, aby zapobiec zakażeniu w miejscu zabiegu chirurgicznego. Może zająć od dwóch do sześciu tygodni, aby być w stanie wykonywać na poziomie wstępne chirurgicznych.

Ograniczenia żywieniowe

Korekty diety są surowe. W ciągu jednego do dwóch tygodni, pacjent przyjmie tylko ciecze. Puree żywności wejdzie tygodni trzy i cztery. Przejście do stałych może powodować nudności i wymioty, które mogą przyczynić się do powikłań, takich jak poślizg zespołu. Przywróć płynów jeśli stały pokarm powoduje wymioty.

Tydzień pięć

Począwszy od piątego tygodnia, miękkie stałe gotowana żywność zostanie wprowadzony według tego samego protokołu co żywności puree. Wszelkie wymioty spowoduje wracając etap, aby zapobiec ślizganiu się zespół.

Korekty

Zespół będzie dostosowana w wieku około sześciu tygodni, w zależności od sytuacji pacjenta. Zespół będzie poluzować, jeśli pacjent odczuwa ciągłe wymioty lub dokręcone, czy utrata masy ciała nie występuje, jak oczekiwano. Roztwór soli jest wstrzykiwany lub wycofane z zespołu za pośrednictwem portu lub stomii, stworzony podczas procesu chirurgicznego. Proces ten będzie powtarzany kilkakrotnie, w pierwszym roku leczenia.

Długoterminowe

Okresowe korekty i egzaminy będą kontynuowane, gdy zespół jest na miejscu, co sześć miesięcy do lat dwóch i trzech, a raz w roku po tym. Ten proces odbywa się w taki sam sposób jak w początkowej regulacji. Nie ma na nie czas odzyskiwania po tych korektach.