adcov.com

Czas przywrócenia Chirurgii kręgi szyjne

Ludzie z zwyrodnieniowymi szyi, zwężenie kanału kręgowego i może rozważyć szyjki deformacji kręgów szyjnych operacji. Podczas zabiegu chirurg przecina spośród uszkodzonego odcinka kręgu i bezpieczniki obszar z przeszczepem kostnym. Czas regeneracji z operacją kręgosłupa szyjnego zmienia zajmuje dużo czasu w porównaniu do innych rodzajów operacji.

Przygotowanie

Bezpośrednio po operacji i przez kilka pierwszych dni, spodziewać się czuć dużo bólu. Ważne jest, aby mieć plan zarządzania ból w miejscu przed zabiegiem.

Pobyt w szpitalu

Średni czas hospitalizacji po operacji kręgosłupa szyjnego jest jeden tydzień, choć niektórzy ludzie obsługiwać ból na tyle dobrze, aby być odprowadzane wcześnie.

Rama czasowa

To trwa około pięciu tygodnie przez większość ludzi, aby poczuć się trochę jak oni przed zabiegiem.

Rozważania

Ważne jest, aby odpocząć i nie męczy szyi w czasie naprawy, ponieważ stres może utrudniać proces gojenia i prowadzić do dalszych zabiegów.

Procedura Małoinwazyjnej

Niektórzy pacjenci mają możliwość minimalnie inwazyjnej chirurgii kręgosłupa szyjnego, która jest wykonana z endoskopu i wymaga dużo mniejsze nacięcia. Procedura ta wymaga mniej dni w szpitalu i ma znacznie krótszy czas odzyskiwania.