adcov.com

Cynk na opryszczkę Cure

Opryszczka, zakażenie wirusowe, które produkuje uszkodzenia i rany, rozprzestrzenia się przez bezpośredni kontakt z ranami lub kontaktu z płynem ustrojowym osoby zakażone wirusem. Obecnie około 25 procent Amerykanów cierpi na wirusa opryszczki narządów płciowych, i około 70 do 80 procent cierpi na opryszczkę w jamie ustnej. Aby zmniejszyć natężenie i częstotliwość wybuchów wywołanych zarówno opryszczka jamy ustnej i narządów płciowych, spróbuj traktując go z cynkiem.

Gdzie znaleźć Cynk

Chociaż nie wiadomo, jak wyleczyć opryszczkę istnieje, lekarze często sugerują, stosując cynk, minerał często znajdują się w owocach morza i innych białek, jako środek, aby pomóc leczyć pęcherze i zminimalizować wyprysków.

Dzienne spożycie cynku pomaga w rozwoju i wzrostu, funkcji metabolicznych i wzmocnienie układu odpornościowego, pomaga produkować komórki limfocytów T --- ważne w walce z wirusami. Chociaż suplementy stanowią dobre źródło cynku, można również znaleźć im mineralnego w tej żywności jak wołowina, krabów i wieprzowiny. Dla ogromnej doładowania cynku, jeść ostrygi; zawierają w przybliżeniu ponad 76 mg lub więcej cynku w porcji (sześć ostryg).

Jak Cynk pomaga

Jeśli cierpisz na wirusa opryszczki, zwiększyć spożycie cynku, oraz stosować kremy i maści na cynku uszkodzeń spowodowanych z ogniska. Cynk jest składnikiem ponad 300 enzymów niezbędnych do naprawy rany. Lekarze zalecają, że ludzie stosują go miejscowo pomóc wyschnąć pęcherze i często łagodzi swędzenie i pieczenie spowodowane z ognisk. Nie należy stosować miejscowo na pęcherze cynku opryszczki, jeśli jesteś kobiet; środki suszące mogą zaszkodzić błony śluzowe, na której często pojawiają się pęcherze u kobiet.

Wykorzystywać również cynk miejscowo na opryszczkę. Cynk ponoć pomaga zmniejszyć czas trwania opryszczki przez 30 do 40 procent i łagodzi ból często powodują. Wpływających na opryszczkę jamy ustnej, dziąseł i warg, niektórzy lekarze daje strzał z małą ilością protaminy-cynku --- połączenie białka i cynku.