adcov.com

Ćwiczenia w domu dekompresyjne

Gdy kręgi w kręgosłupie się skompresowane razem, nerwy może zostać pochwycona, powodując ból i dyskomfort. Sprężonego kręgosłup może być ze względu na sztywność i słabych mięśniach oraz ucisku ścięgien. Ćwiczeń dziennie może pomóc dekompresji kręgosłupa i łagodzi ból.

Rozciąganie łydek i Camel

Zdobądź się na podłodze na rękach i kolanach. Ułóż ręce tak są one bezpośrednio pod ramionami i manewrowania kolana są więc pod biodra. Rzuć głowę między ramionami w wygodnej pozycji. Podnieść środku tyłu w kierunku sufitu, więc twoje ciało jest łukowata. Przytrzymaj pozycję przez 5 sekund, a następnie obniżyć środek powrotem do pozycji wyjściowej. Rzuć brzuch w dół w kierunku podłogi, niosąc głowę w procesie. Utrzymaj tę pozycję przez 5 sekund. Powtórz 10 razy na odcinku.

Ściana Stretch

Stań więc są twarzą do ściany i przechylić się, zginanie w pasie. Umieść dłonie na ścianie tak, że są nieco wyższe niż barki. Trzymaj głowę i plecy proste. Oprzyj się o ścianę, przesuwając rękami i upuszczając pośladki do tyłu, utrzymując nogi prosto. Plecy i nogi powinny być pod kątem 90 stopni, a twój powinien czuć napięcie w miednicy i dolnej części pleców. Sprawował tę funkcję przez 20 do 60 sekund, a następnie zwolnij. Powtórz odcinku trzy do pięciu razy.

Rozciąganie mięśni ud w pozycji leżącej

Rozciągnąć ścięgna, aby zmniejszyć nacisk w dolnej części pleców. Połóż się na plecach z obu nóg i kolan prostych razem. Umieść mały ręcznik pod plecy i dolnym pasie do odciążenia. Wychować prawą nogę i połóż dłonie, z palcami razem, za udo. Nadal podnosząc nogę do góry i do klatki piersiowej z palcami skierowane w stronę sufitu. Delikatnie pociągnij udo do pomocy odcinek. Poczujesz napięcie w dolnej części pleców i pośladków. Trzymać przez 30 sekund i ponownie dwa razy po każdej stronie.