adcov.com

Ćwiczenia szyi Pain Relief

Jeśli pracujesz przy komputerze, pracy biurowej lub w dowolnym zawodzie, który wymaga do zaokrąglenie górnej części pleców, może znaleźć się z przewlekłym bólem szyi. Stanów chorobowych, takich jak zapalenie stawów i urazy mogą również tworzyć dyskomfort w tej dziedzinie. Kiedy już wiesz, co jest przyczyną bólu, istnieje kilka prostych ćwiczeń, które możesz zrobić, aby rozciągnąć i rozluźnić mięśnie szyi.

Czy objawy zdiagnozowano

Pierwszym krokiem jest, aby znaleźć przyczynę bólu. Odpowiedni program ćwiczeń do wydania dysku różni się od programu dla sztywnych i napiętych mięśni. Jeśli występują odczucia, takie jak pieczenie, drętwienie lub mrowienie, może być skompresowany nerw i ćwiczenia mogą być przeciwwskazane.

Użyj dobrej postawy

Z wszystkich tych ćwiczeń i codziennych czynności, używając dobrej postawy jest często pierwszym krokiem w łagodzeniu przewlekłego bólu szyi. Z wszystkich tych ćwiczeń, siedzieć prosto, ale nie sztywny, a nie przez cały górnej części pleców.

Powtórzenia

Czy te ćwiczenia osiem do dwunastu razy. Przytrzymaj na odcinku do liczenia 30 sekund. Weź głęboki oddech i rozluźnić mięśnie z każdym wydechu.

Podbródek do klatki piersiowej

Weź głęboki wdech. Wydech i powoli naciśnij podbródek do klatki piersiowej. Dotknąć brodą do klatki piersiowej, jeśli możesz, ale nie od tyłu lub ramiona i nie pochylić się do przodu. Następnie przynieść głowę.

Głowica obrotowa

Weź głęboki wdech. Wydech i powoli patrzeć na swoim prawym ramieniu. Odwróć głowę tak daleko, jak to możliwe, nie odwracając ciała lub ramiona. Naciśnij lewe ramię do tyłu. Wdychać centrum, a wydech w lewo. Naciśnij prawe ramię do tyłu.

Rolki szyi

Weź głęboki wdech. Wydech i powoli dotykać prawe ucho do prawego ramienia. Nie podnosić lewego ramienia w górę. Wdech i toczyć podbródek do klatki piersiowej. Następnie wydech i obróć lewe ucho do do lewym ramieniu. Wystarczy zrobić pół rolki szyi. Nie zaleca się toczyć głowę ponieważ może kompresować nerwów szyi.

Własna Mobilizacja Stretch

Przynieś swoją prawą rękę na brzuchu i wypoczynku prawą dłoń na lewej kości biodrowej. Dotykać lewego ucha do lewego ramienia. Weź lewą dłoń i nacisnąć swój prawy łokieć lekko w dół w kierunku prawym udzie. Przytrzymaj przez pięć do dziesięciu głębokich oddechów. Powtórz drugą stronę.