adcov.com

Ćwiczenia przedsionkowy oka Reflex

Ćwiczenia przedsionkowy oka Reflex


Rehabilitacja przedsionkowa lub przekwalifikowanie ktoś zachować równowagę, wykorzystuje ćwiczenia, aby poprawić równowagę. Jeśli cierpisz zawroty głowy lub zawroty głowy z zaburzeniami lub po kontuzji, te ćwiczenia mogą zmniejszyć ryzyko upadków fizycznych i zwiększyć ilość aktywności fizycznej ktoś może wykonać. Przedsionkowo-ocznych ćwiczenia odruchowe pomóc pacjentom zachować ostrość i stabilną wzrok podczas różnych ruchów.

Epley i Semont Manewry

Lekarze mogą wykonywać albo Epley lub Semont manewrów, z których oba pomagają poruszać zanieczyszczeń z wszelkich wrażliwych części ucha, jeśli cierpią na łagodne napadowe pozycyjne zawroty głowy, lub BPPV. Epley manewr przesuwa głowicę do czterech odrębnych położeń, przy czym każda pozycja trwającego około 30 sekund. Semont manewr szybko przesuwa się z leżącego pacjenta na jednej stronie do drugiej. Pacjenci mogą wykonywać zarówno ćwiczenia zarówno w gabinecie lekarskim lub w domu.

Spojrzenie Stabilizacja

Pacjenci mogą również wykonywać codzienne ćwiczenia stabilizacyjne spojrzenie na rehabilitację przedsionkowego. Podczas tych ćwiczeń, obejrzysz nieruchomego obiektu i przesunąć głowę o 45 stopni w każdą stronę, starając się nadal koncentrować się na obiekcie. Można także podnieść poziom trudności ćwiczeń poprzez przyspieszenie przepływu twojej głowie jest, patrząc na bliżej obiektu lub dalej do Ciebie i trzymając głowę niższy lub wyższy do klatki piersiowej.

Ćwiczenia równowagi

Podobne patrzeć ćwiczenia stabilizacyjne, pacjenci mogą wykonywać codziennie ćwiczenia równowagi, nie czekając na wizytę w biurze. Zmieniając powierzchnię, na której stoisz, prędkości ruchu i wizualne, takie jak wejście twoje oczy są zamknięte lub otwarte, możesz zrobić ćwiczenia trudniejsze do wykonania. Robi alternatywnych działań, takich jak joga, tai chi lub sportowe, takie jak golf i kręgle może również poprawić równowagę i łatwość zawroty głowy.