adcov.com

Ćwiczenia płuc-budowlane

Ćwiczenia płuc-budowlane


Ćwiczenia płuc-budowlane są częścią codziennej rutyny niezbędny dla sportowców, chcących osiągnąć maksymalną wydajność i wokalistów, aby osiągnąć doskonałą kontrolę oddechu. Osoby cierpiące na choroby płuc i problemy z oddychaniem również skorzystać z ćwiczeń płuc-budowlanych. Wydął wargi w oddychaniu-jest jednym z najbardziej korzystnych i prostych ćwiczeń dla budowania pojemność płuc i jest proste ćwiczenie przeprowadzić czasu lub miejsca. Praktykowanie głęboki oddech i ćwiczenia mięśni przepony również pomóc w rozwoju płuc.

Wydął wargi Oddychanie

Wydął wargi-ćwiczenia oddech jest budowa płuc, które mogą być wykonane w dowolnym miejscu i dowolnym czasie. Jest to korzystne, ponieważ wykonywanie wydala nieświeże powietrze jest uwięzione w płucach. To proste ćwiczenie i trzeba będzie najpierw zrelaksowania szyi i ramion i oddychać powoli. Torebka usta do pozycji gwizdanie i zdmuchnąć powoli. Weź co najmniej dwa razy dłużej, aby wydmuchać powietrze jak to było oddychać powietrzem w. Powtórz to ćwiczenie tyle razy, ile się czujesz potrzeby. Jest to dobre ćwiczenie do przeprowadzenia, jeśli czujesz tchu.

Użyj przepony

Praktykować głębokie oddychanie za pomocą mięśni brzucha i przepony lepiej oddychać. Membrana jest mięśni, które mogą być budowane przez regularne ćwiczenia, które pozwolą Ci oddychać głębiej i wydaleniu nieświeże powietrze lepiej. Możesz ćwiczyć z użyciem przepony do oddychania o każdej porze dnia i jako część swojej normalnej rutyny. Pozwól szyja i ramiona, aby zrelaksować się i opadają, a reszta obie ręce na brzuchu. Oddychaj głęboko przez nos, dzięki czemu twój brzuch wychodzić tak daleko, jak to możliwe. Trzymaj górną część klatki piersiowej, a następnie złagodzone oddychać powoli przez zaciśnięte usta. Dostania się do nawyku korzystania z przepony bardziej oddychać zapewni bardziej zużyte powietrze jest usuwane z płuc.

Waga Szkolenia

Ćwiczenia wytrzymałościowe dla górnej części ciała pomoże zbudować płuca i wolnego wagi, ćwiczenia kończyn górnych okazać się korzystne dla większości ludzi, nawet tych, którzy cierpią chorobę płuc. Jeśli nie masz dostępu do siłowni, można trenować za pomocą puszki z żywnością, jak ramiona loki i wag praktyka, wraz z głębokim oddychaniem.

Dużych wysokościach

Wypracowanie lub szkolenia na wysokim i umiarkowanym wysokościach jest innym sposobem wykonywania płuc. Niższe poziomy tlenu oznacza, że ​​płuca muszą pracować ciężej na większych wysokościach, co zwiększa pojemność płuc.