adcov.com

Ćwiczenia oczu, aby Jaskra

Jaskra jest chorobą oka, znamienne przez zwiększoną ciśnienia wewnątrzgałkowego, zmniejszony przepływ krwi, utrata widzenia. Wiele zabiegów są dostępne, w tym leki, aby pomóc złagodzić skutki. Ćwiczenie jest również dobrym sposobem na obniżenie ciśnienia oczu i zwiększyć przepływ krwi. Robi jakieś aktywności dziennie może znacznie ograniczyć swoje wystąpienia objawów jaskry.

Izometryczny

W ćwiczeniach izometrycznych, mięśnie są napięte i utrzymywane w miejscu, utrzymując napięcie. Są dobre dla pacjentów, u których ograniczony zakres ruchu. Przykładem może być, aby wyobrazić sobie, jesteś popychając przed mur ceglany. Napięcie rozwija się w mięśni oka, ale nie ma rzeczywisty ruch fizyczny. Jeśli u pacjenta występuje wysokie ciśnienie krwi, nie należy robić tego typu ćwiczeń, jak wzrost napięcia może podnieść ciśnienie krwi.

Izotoniczny

Ćwiczenia izotoniczne pracować wzmocnić mięśnie oczu. Przykładem może być podnoszenie ciężarów i hantle. Tak, podnoszenie ciężarów może faktycznie poprawić swoje zdrowie oczu. Ten rodzaj ćwiczeń powoduje, że mięśnie do umowy i pracy na stałym obciążeniu. Ćwiczenia izotoniczne są najczęściej używane w leczeniu rehabilitacyjnym.

Aerobik

Aerobowe Stwierdzono, że powoduje znaczne zmniejszenie ciśnienia wewnątrzgałkowego. Może to również zwiększyć przepływ krwi do siatkówki i nerwu wzrokowego. Energiczny spacer przez 20 minut cztery razy w tygodniu jest przykładem ćwiczeń aerobowych, że prawie każdy może zrobić, niezależnie od wieku i poziomu umiejętności. Jazda na rowerze, jogging, pływanie, lub biorąc rzeczywiste zajęcia aerobiku są inne opcje.