adcov.com

Ćwiczenia manualne dla zespół cieśni nadgarstka

Zespół cieśni nadgarstka jest przewlekłą i bolesny stan nadgarstek, które mogą przeszkadzać w pracy i codziennych zajęć. Kiedy o wybuchają z tej sytuacji może być konieczne, aby umożliwić połączenie do reszty, a może nawet trzeba używać nawiasów. Jednak istnieją pewne łagodne ćwiczenia, które możesz zrobić, aby pomóc w zarządzaniu tego warunku.

Rozciąganie dłoni i palców

Otwórz swoje ręce, jak wiele, jak można rozprostować palce, jak szeroko, jak to możliwe. Następnie zrób mocno pięść. Powtórz dla ośmiu do 12 powtórzeń.

Kręgi na rękę

Dodać luźne pięści z rąk i koło nadgarstków prawoskrętne ośmiu do 10 razy. Upewnij się, że koło w lewo, od ośmiu do 12 razy.

Rozciąganie na rękę palce

Trzymaj prawą rękę przed siebie z dłonią skierowaną dalej. Weź lewą rękę i delikatnie naciśnij palcami z powrotem swoje prawo. To może być głęboki odcinek, więc go łatwo. Przytrzymaj przez powolne liczyć 30 sekund. Powtórzyć po drugiej stronie.

Rozciąganie na rękę z palcami dół

Trzymaj prawą rękę przed siebie. Zginać nadgarstek tak, że palce wskazać dół i twoja dłoń w swoją stronę. Weź lewą rękę i delikatnie naciśnij palcami z powrotem swoje prawo. Przytrzymaj przez powolne liczyć 30 sekund. Powtórzyć po drugiej stronie.

Tabela Stretch

Stań przy stole i połóż dłonie na płasko. Obrócić swoje ręce w tak więc wczepy wskazują na siebie. Wyprostuj łokcie i zacząć powoli kołysać się z boku na bok, przeniesienie ciała waga z prawej do lewej strony. Użyj jak dużo lub za mało masy ciała, jak można tolerować. Czy ośmiu do 12 powtórzeń.

Piłka ręczna Exercsie

Użyj małego, squishy piłkę wykonany specjalnie do ćwiczeń rąk. Ścisnąć go tak mocno jak możesz, a następnie zwolnić. Czy to od ośmiu do 12 razy. Jeśli nie możesz znaleźć piłkę, można użyć ciasta odtwarzania lub gliny, jak również.