adcov.com

Ćwiczenia, które wymagają jedynie Chair

Ćwiczenia, które wymagają jedynie Chair


W świecie, gdzie jest siłownia w każdej dzielnicy i nowych gadżetów ćwiczeń regularnie handlował w telewizji i Internecie, łatwo jest uwierzyć, że trzeba wydać pieniądze, aby dopasować. Pokorny krzesło oferuje kilka opcji treningu, i można go używać do wykonywania w czasie przerw w pracy lub w czasie ciszy działalności w domu. Jeśli masz mało czasu, nawet nie musisz zrobić cały trening na raz. Spróbuj zrobić kilka ćwiczeń w ciągu dnia.

Ćwiczenia układu krążenia

Sercowo wykonywania dostaje całe poruszającego się ciała, a nie kierowania pojedynczych mięśni lub grup mięśniowych. To może pomóc schudnąć, jednocześnie wzmacniając swoje serce i płuca. Czerpać korzyści z cardio z krzesła przy użyciu krzesła jako stepper. Ustaw krzesło o ścianę, a następnie wzmocnić na krześle, a następnie cofnąć się. Celem jest, aby tętno podwyższone, a to ćwiczenie będzie również dać nogi silny trening. Aby jeszcze bardziej intensywny trening, spróbuj zmodyfikowaną wersję skoku pudełko z firmy, wytrzymały krześle. , Podczas gdy stoi krzesło, skakać na krześle z obu nóg, a następnie wrócić na dół, kontynuując procedurę na pięć do 10 minut. Jeśli masz problemy ze stawami lub urazy mięśni, unikaj tego ćwiczenia.

Tułów

Do pracy górnej części ciała, należy używać fotela jako stabilizator, jak to zrobić triceps kąpieli. Plecami do krzesła, zegnij łokcie i umieść dłonie na krawędzi fotela. Zanurzyć w dół a następnie wzrośnie do góry. Możesz też zrobić zmodyfikowany pushup na krawędzi fotela. Wystarczy zmierzyć się z krzesła z rękami na krześle, a następnie nacisnąć i następnie z powrotem w dół. Czy pięć do 10 powtórzeń tego ćwiczenia.

Abs

Pracować abs, spróbuj zmodyfikowaną wersję kapitańskim fotelu ćwiczenia - jednym z najbardziej skutecznych ćwiczeń brzucha, według Amerykańskiej Radzie Ćwiczeń. Plecami do krzesła, umieść ręce na krześle, łokcie zgięte. Angażowanie abs, powoli ugnij kolana i pociągnij je w kierunku klatki piersiowej. Czy pięć do 10 powtórzeń. Następnie usiąść na brzegu krzesła z rękami posadzonych za tobą. Napnij abs i unieś tułów od krzesła, utrzymując prosty kręgosłup. Przytrzymaj przez pięć do 10 sekund i zrobić pięć do 10 powtórzeń.

Nogi

Przysiady pracy swoich czworogłowy, biodra i łydki, a wymaga się do tyłu, jakbyś siedział na krześle. Dodać do tego ćwiczenia trochę łatwiej stojąc przed krzesło z powrotem do niego, a następnie powoli zginanie kolana i odchylając się do tyłu, aby usiąść w fotelu. Dla bardziej wymagających wersji, spróbuj jeden nogami squat. Czy pięć do 10 powtórzeń. Możesz też zrobić wypad za pomocą krzesła. , Podczas gdy stoi z tyłu fotela, uchwyt w górnej części fotela i zrobić krok do przodu, a następnie opuść tułów w kierunku podłoża, podczas gdy zginanie kolana. Czy pięć do 10 powtórzeń.