adcov.com

Ćwiczenia dla Stroke

Udar mózgu występuje, gdy podaż tlenu jest odcięty do części mózgu, w zasadzie dusi najbardziej istotny obszar ciała. Podczas rehabilitacji po udarze mózgu nigdy nie jest łatwe, można odzysku szybsze a Rokowanie może być zwiększona, jeśli zawierają rygorystyczny reżim codziennych ćwiczeń do harmonogramu. Planowane szkolenie fizyczne i psychiczne pomagają organizmowi odbijać z powodu udaru, jak optymalnie jak to tylko możliwe.

Suw

Objawy i skutki udaru może zmieniać się szeroko, w zależności od co wpływ część mózgu. Na ogół, można spodziewać się swoimi drobne zdolności sterowania silnikiem cierpią dodatkowo niekorzystnie na utratę pewien poziom kontroli mięśni, zazwyczaj występujące głównie na jednej stronie ciała. Szybkość, z jaką można zidentyfikować i leczyć udar poprawia ogólną prognozę znacznie. Gdy więcej niż trzy godziny wygasły między początkiem i leczenia, perspektywy ożywienia staje się znacznie bardziej ponura.

Ćwiczenia fizyczne

Według artykułu opublikowanego w numerze z sierpnia 2008 Science Daily, ćwiczenia, jako podstawowe, jak chodzenie na bieżni może pomóc znacznie przeprogramować zarówno ciało jak i umysł osób dotkniętych udarem. Ćwiczenia zwiększa aktywność metaboliczną w mózgu, co pomaga jej skutecznie "rewire" się wokół wadliwych dróg nerwowych spowodowanych przez udar. Pacjenci w artykule zostały przepisane w sumie 40 minut bieżni chodzenia wykonane trzy dni w tygodniu. Jednakże, jeśli jesteś nowy do wykonywania warto zacząć lekko, mające od dwóch do trzech dni, co najmniej 20 minut marszu, dodając pięć do 10 minut codziennej raz w tygodniu, aż osiągniesz swój cel.
W zależności od stopnia ciężkości udaru możesz również włączyć szkolenia wagi przy użyciu ćwiczeń (Swiss) piłkę lub reżimowi działań koordynacyjnych jak zamykając oczy i próbując dotknąć nosa czubkiem palca. Konieczność tych dodatkowych działań będzie zrozumiałe, różnią się, ale regularne chodzenie jest coś, co może być wykonane przez prawie każdego.

Ćwiczenia umysłowe

Oprócz aktywności fizycznej należy włączyć technik wizualizacji w treningu, aby poprawić swoje umiejętności motoryczne. Według badań University of Cincinnati Academic Medical Center przeprowadzonego przez dr Stephen J. Page i opublikowane w czasopiśmie Stroke, tylko wyobrażając sobie z powodzeniem wykonując zadania fizyczne mogą pomóc wykonać je w prawdziwym życiu. Aby to włączyć, wystarczy poświęcić okres od 10 do 20 minut każdego dnia w cichym otoczeniu. Podczas pobytu szkoleniowego, po prostu zamknij oczy i wyobraź sobie, wypełniając zadania docelowego - coś, co znaleziony trudne od czasu skoku. Podczas wizualizacji, zawierać jak najwięcej szczegółów, jak to możliwe do scenariusza - bardziej realistyczne można je wydawać umysłu, bardziej efektywne będzie to na co pozwala odzyskać kontrolę nad swoim ciałem.