adcov.com

Ćwiczenia dla Shin Szyny

Shin wystąpić podczas shinbone i tkanki łącznej, które przywiązują mięśnie piszczele do kości nogi są przepracowani. Shin powoduje ból w przedniej części dolnej, gdzie golenie się znajduje. Shin są najczęściej spowodowane jazdy lub jogging. Pomimo występowania bólu, golenie szyny nie są poważne szkody i nie powinna uniemożliwiać przyszłe ćwiczenia.

Zapobieganie

Aby zapobiec shin, nosić odpowiednie obuwie z odpowiedniego wsparcia przy wykonywaniu łuku w celu szczep wyłączyć goleń.
Jeśli masz skłonność do shin szyny, skupić się na ćwiczeniach niskiej wpływu. Są to ćwiczenia, które minimalizują obciążenie dla organizmu i to pływanie, jazdę na rowerze i spacery. Bieganie nie jest niewielki wpływ ćwiczeń i należy unikać, jeśli masz skłonność do shin szyn.
Trening siłowy może zapobiec lub zmniejszyć ryzyko shin. Celem ćwiczeń jest budowanie siły siły w mięśniach, które są kierowane - w tym przypadku, mięśnie piszczele. Jedno proste ćwiczenia trening siłowy jest podbicia łydki. Zrobić cielę rodzi, po prostu stań prosto ze stopami kilka centymetrów od siebie. Powoli wciskać się na palce tak, że obcasy są podnoszone z ziemi. Następnie powoli opuść pięty z powrotem na ziemię. Powtórz ten ruch 10 razy, a następnie odpocząć przez 20 sekund. Po wypoczęty, zrobić 10 więcej wyciągów, reszta ponownie, a następnie zrobić 10 więcej. Podczas tego ćwiczenia, może trzeba trzymać na ścianie lub stole do równowagi.
Jeśli można użyć maszyn wagi wzmocnienie goleniach. Na przykład, niższe naciśnij noga (naciśnij łydka) Maszyna pracuje nogi w taki sam sposób, jak cielę rodzi, ale pozwala kontrolować ilość masy. Aby korzystać z urządzenia naciśnij noga niższy, usiąść w fotelu i rozszerzyć swoje kolana, aż nogi są lekko ugięte, a stopy spoczywają na pasku prasowej noga. Regulacja wagi do ilości, która jest wyzwaniem, ale nie niewygodne. Powoli wskazują nogi, naciskając nogi prasowej pasku, a następnie powoli wrócić je do pozycji spoczynkowej. Powtarzać 10 razy, a następnie odstawić na 20 sekund. Czy ten zestaw 10 powtórzeń i 20 sekund spoczywa jeszcze dwa razy.

Leczenie

Jeśli masz shin, odpocząć łydki poprzez ograniczenie oddziaływania wysokiej ćwiczenia, takie jak bieganie. Możesz nadal korzystać, gdy masz shin tak długo, jak ćwiczenia jest niski wpływ. Prawidłowe obuwie i odpowiednie wsparcie łuk będzie również pomóc złagodzić ból z shin.
Inne sposoby, aby zmniejszyć ból goleni szyny są wisienką Ci łydki od czterech do ośmiu razy dziennie przez 20 minut w czasie, opierając nogę (y) na poduszce podczas leżenia zachować goleń podwyższone i zmniejszyć obrzęk i biorąc ibuprofen lub aspiryna ,