adcov.com

Ćwiczenia dla Sacriliac ból stawów

Wspólne krzyżowo-biodrowych jest punktem podłączenia miednicy i kręgosłupa, organizowane wspólnie przez więzadła. To wspólne naturalnie ma bardzo mały zakres ruchu, a jeśli wspólne staje rannych, podrażniona lub stan zapalny, może uniemożliwić połączenie z użyciem normalnej zakres ruchu. Ćwiczenia mogą pomóc złagodzić ból i napięcie związane z tym.

Objawy i Origins

Bóle stawów krzyżowo-biodrowych jest zazwyczaj odczuwalny w dolnej części pleców i tyłu bioder, z możliwością ból w pośladki, dół nóg, lub w pachwinie. Lekkie zwichnięcie stawu, powodując nacisk na więzadła i okolic, mogą powodować ten ból. Trauma, słaba postawa, niewłaściwe podnoszenie, nadużywania stawów, obrzęk, zwyrodnieniowe zapalenie stawów, zakażenia i choroby mogą także przyczynić się do bólu. Obszar ten można podkreślić w trakcie aktywności fizycznej. Gdy nie jest ból w tej dziedzinie, może być z jednej strony ze względu na zwykle rekompensaty i może ograniczać zakres ruchu normalnego.

Leczenie i zapobieganie

Reszta, leki przeciwzapalne, korekty kręgarz i wisienką obszar pomaga zmniejszyć ból. Pamiętaj, aby się rozgrzać i rozciągnąć przed aktywności fizycznej, aby pomóc uniknąć obrażeń lub stresu, a także utrzymać dobrą postawę, wdrażanie dobrych technik podnoszenia i wzmocnienie mięśni wokół bioder do środków zapobiegawczych. Spróbuj pochłania wstrząsy i równomiernie wykorzystać dobre wsparcie podczas zajęć, jak również.

Ćwiczenia

Ćwiczenia mają na celu zwiększenie zakresu ruchu, pomaga złagodzić ból związany z podrażnieniem Staw krzyżowo-biodrowy i nerwu kulszowego. Rozciąganie to najlepszy sposób do łagodzenia bólu w tym obszarze. Połóż się na plecach i przynieść kolana w jednej na raz, pompowanie kilka razy następnie włączeniu kolana. Po około 10 powtórzeń, doprowadzić oba kolana do zgiętej pozycji, trzymając stopy na podłodze, kolana lekko kołysać się tam iz powrotem. Po upływie około 30 sekund od tej działalności, rzuć się na brzuchu, ręce pod ramiona i delikatnie nacisnąć górną część ciała w górę, pozwalając dolnej części pleców i pośladków pozostają rozluźnione.