adcov.com

Cukier Woda do stawów

Osoby cierpiące na ostre lub przewlekłe bóle stawów często próbują wielu metod leczenia, aby zmniejszyć ból. Dla niektórych droga do uzyskania ulgi jest wypełniona latach walki, które mają wpływ na każdy aspekt ich życia. Czasami ból stawów ciągłe może prowadzić do uzależnienia od leków przeciwbólowych i zmniejszył jakości życia.

Wiele osób, które nie zostały znalezione ulgę urazów stawów, zapalenie stawów i bóle pleców szukać alternatywnych metod leczenia. Sugar terapia woda lub dokładniej Prolotherapy jest niekonwencjonalne procesowego, które mogą być korzystne dla osób cierpiących na bóle stawów.

Procedura

Prolotherapy, zwany też rekonstrukcja więzadła polega na wstrzyknięciu glukozę, kolejny termin dla wody do cukru, więzadeł i ścięgien.

Głównym procedury jest to, że dekstrozę pobudza wzrost tkanki łącznej, zapalenie przez zwiększenie wymusić więcej krwi do tego obszaru. Powoduje zwiększone ukrwienie ścięgna i więzadła do naprawy siebie.

Nowy kolagen jest złożone i jak kurczy się kolagen, że ciągnie więzadła lub ścięgna mocniej. Wspólne jest tym samym silniejszy.

Osoba, która przeprowadza procedurę nazywa Prolotherapist. Sama procedura może być maksymalnie 50 zdjęć w ciągu jednej wizyty. Zazwyczaj wymagane są 4 do 6 nominacji.

Przyczyny

Leczenie stosowane urazu więzadeł i ścięgien, ponieważ są one wykonane z kolagenu. Ścięgno jest tkanka, która przywiązuje mięsień do kości. Pozwala wspólne przenieść. Podłącz jeden więzadeł kości do drugiego. Tworzy stabilność strukturalną.

Kiedy osoba szczepów ścięgna lub skręceń więzadła, leczenie jest trudne ze względu na niewystarczającą dostaw krwi. Ścięgien i więzadeł pozostają rozciągnięte, osłabienie stawu i uzdrowienie może być spowolniony lub zatrzymany.

Korzyści

Zapalenie utworzony przez wstrzyknięcie zapala się ran. Nowy wzrost kolagenu jest silniejsza i grubsze niż zwykłe tkanki. Nowy wzrost może być w górę o 40% silniejsze.

Jak ścięgna i więzadła odrasta, ból jest wyeliminowane. Ból spowodowany okostnej, tkanki, która obejmuje kości, więzadła, ścięgna i więzadła, a także na konsoli.

Gojenie

Sam Prolotherapy nie leczyć staw. Jego zamiarem jest, aby stymulować odrost. Dla skutecznego leczenia, aby umożliwić organizmowi leczyć się, osoba otrzymująca Prolotherpy powinien mieć silny system odpornościowy do generowania wzrostu kolagenu.

Inne czynniki, które mogą mieć wpływ silnej regeneracji kolagenu są problemy hormonalne lub nieadekwatność odżywcze.

Wnioski

Chociaż Prolotherapy jest niekonwencjonalne leczenie, istnieją pewne dowody, że jest to korzystne. Według strony internetowej Prolotherapy, są studia przypadków skutecznego leczenia dla mobilności i bólu na urazy rdzenia kręgowego, urazów kolana, ból biodra, TMJ, a nawet migreny.

Jeśli wolisz medycynę holistyczną lub nietradycyjne, mniej inwazyjnych metod leczenia lub już próbował tradycyjne podejścia do łagodzenia bólu stawów bez powodzenia, Prolotherapy dźwięk może być alternatywą.