adcov.com

Cud 2 i ból stawów

Cud 2 i ból stawów


Miracle II linia produktów dla zdrowia i odnowy biologicznej wykonanych z naturalnych minerałów, olejów i soli morskiej. Miracle II Ból Olejki eteryczne to naturalny lek przeciwbólowy, a w zależności od firmy, może być stosowany w leczeniu objawów zapalenia stawów, fibromyalgia i bóle mięśni.

Naturalne składniki

Miracle II Ból Olejki eteryczne łączy w sobie kilka naturalnych składników i olejków eterycznych w swojej formule. Producent twierdzi, że wszystkie naturalne składniki, w tym goździków, eukaliptusa, cyprysu, mięty, majeranku i pieprzu, może pomóc promować szybsze gojenie i ulgę w bólu przewlekłego.

Aktywny składnik

Ból cud II Olejek rzekomo zapewnia szybki ulgę w bólu stawów i mięśni z pomocą eugenol, aktywny składnik we wzorze. Eugenol znajduje się w olejek goździkowy i ma paraliżujący wpływ, który pomaga łagodzić ból.

Zapalenie

Wyciągi z imbiru, mięty i eukaliptusa olejów w Miracle II pomagają zmniejszyć stan zapalny. Połączone działanie tych składników, wraz z czarnym pieprzem i cyprysów olejów, twierdzi zwiększyć krążenie i zapewniają efekt kojący,.

Wskazówki

Firma mówi produkt może być stosowany do złagodzenia zapalenia stawów i bóle mięśni, stosując kilka kropli na powierzchni chorego i łagodnie pocierając go. Dodatkowo kompres gorącej wody mogą być stosowane dla zwiększenia bólu.

Bezpieczeństwo

Ci, którzy mają wrażliwą skórę należy być ostrożnym podczas korzystania Miracle II Ból olejki eteryczne, firma mówi, ponieważ może to spowodować podrażnienie. Jeśli produkt dostanie się do oczu stosuje się kilka kropli oleju roślinnego.