adcov.com

Cream Wyprysk leki medyczne

Cream Wyprysk leki medyczne


Wyprysk jest ogólny termin stosowany do różnych chorób skóry, które wraz z czerwonego, swędzącą wysypką. Atopowe zapalenie skóry, kontaktowe zapalenie skóry, potnicę, nummular wyprysk i łojotokowe zapalenie skóry to przykłady bardzo różnych warunkach, które są określane po prostu jako wyprysk. Chociaż nie ma lekarstwa na egzemę, są kremy medycznych, które mogą pomóc złagodzić objawy.

Zidentyfikować winowajcę

Zanim będzie można skutecznie leczyć żadnej stan skóry, należy najpierw zidentyfikować. Objawy egzemy może być wynikiem szeregu różnych warunkach bazowych, które mogą w różny sposób reagują z różnymi zabiegami. Kontaktowe zapalenie skóry, na przykład, może być traktowany przez proste usunięcie czynnika drażniącego naruszającego od skóry i atopowe zapalenie skóry jest dziedzicznym schorzeniem, które mogą być trudne do kontrolowania. Po rodzaju egzemy cierpi został zidentyfikowany, lekarz może doradzić prawidłowego przebiegu leczenia, które mogą obejmować zmiany stylu życia i diety, jak i leki na receptę i bez recepty ponad kremów lub maści.

Recepty

Over-the-counter leczniczych kremy i maści typowo zawierają najniższy poziom siły działania ich składników aktywnych. Produkty te nie są przeznaczone do leczenia wyprysku sam, ale łagodzeniu objawów wywołanych przez egzemę. Zazwyczaj są one uważane za bezpieczne przy stosowaniu zgodnie jednak każdy może mieć reakcję alergiczną na składniki, więc jeśli warunek podstawowy nie reaguje lub gorzej należy natychmiast zaprzestać korzystania z produktu. Istnieje wiele doskonałych nawilżające na rynku, które mogą przyczynić się do zmniejszenia zaostrzenia stosowany regularnie i znaczenie nawilżenie nie mogą być zawyżone. Według Narodowego Stowarzyszenia egzema, generic wazelina i olej mineralny bez dodatków należą do najbezpieczniejszych i najbardziej efektywnych nawilżające. Rozważając over-the-counter krem ​​medycznej w celu leczenia egzemy, zawsze szukać Wyprysk Krajowego Stowarzyszenia Pieczęć Akceptacji.

Recepta

Lekarz może zalecić leczenie wyprysk z kremów medycznych zawierających aktualne sterydów. US Food and Drug Administration zatwierdziła ostatnio również nową klasę leków w leczeniu egzemy. Te nie-steroidowe leki, powszechnie określane jako miejscowe immunomodulatory pracy przez modyfikowanie układu immunologicznego. FDA zatwierdziła dwa takie leki do leczenia egzemy; tacrolimus, sprzedawany pod nazwą Prograf i pimekrolimusu, sprzedawany pod nazwą handlową Elidel. Większość tych leków jest dostępny jako krem ​​medycznych lub jako doustne leki. Każdy lek na receptę, w tym kremy i maści medycznych, należy dokładnie zgodnie z zaleceniami. Podobnie jak wszystkie leki na receptę, produkty te mają potencjalnie nieprzyjemne skutki uboczne, więc wszelkie niespodziewane reakcje powinny być natychmiast zgłaszane do lekarza.