adcov.com

Codziennego twarzy peeling przepis dla czarnych kobiet

Codziennego twarzy peeling przepis dla czarnych kobiet

Peeling twarzy jest jednym z podstawowych kosmetyków dla skóry, tonik i krem. Te trzy skóry opieki produktów są niezbędne dla zdrowego, atrakcyjne skóry. Podczas gdy czyści tonik i krem odżywia, peeling usuwa stare, martwe skóry komórki przez polerowanie powierzchni skóry i pozostawiając warstwę nowych, gładką skórę. Podobnie jak z każdym kosmetyk, to najlepiej, gdy peeling jest całkowicie zgodne, i dlatego African American kobiet trzeba użyć nieco innego rodzaju peeling twarzy niż te przeznaczone przede wszystkim dla skóry kaukaski.

Instrukcje

• Umyj ręce ciepłą wodą i antybakteryjne mydło. Zrobić to samo z miski i łyżka, który będzie używany przy podejmowaniu peeling twarzy. Podczas tworzenia domowych produktów kosmetycznych, wszystko musi być aseptyczne i czyste.

• Ściśnij dwa małe cytryny lub limonki do miski ceramiczne. Afryki amerykański skóra ma tendencję do tłustej, więc ten składnik jest niezbędna do usuwania nadmiaru oleju.

• Dodać 3 łyżki miodu i 3 łyżki jogurtu zwykłego, niesłodzone. African American skóry zwykle ma duże pory i przy użyciu składników, takich jak miód i jogurt, pomaga się odżywiają i nawilżają nawet podczas szybkiego peeling twarzy.

• Dodać 2 łyżki płatków owsianych grzywny, zwykły. Użycie wysokiej jakości płatków owsianych, jedną z miękkie ziarna, które nie będzie zbyt trudne na skórze. Należy zauważyć, że jeśli owsianka jest otwarta, to staje się bardziej chrupiące i twardy w kilka dni; w związku z tym to lepiej używać miękkich płatków owsianych z opakowanie. Można zastąpić płatki owsiane z mąki kukurydzianej: zarówno tych składników zrobić doskonałe ściernymi środkami w recepturze peeling twarzy.

• Składniki dokładnie wymieszać z łyżką, aż do postaci jednorodnej pasty. Jeśli chcesz mniej skomplikowane peeling twarzy, wykonać następny krok.

• Połączyć 1 łyżka sody oczyszczonej i 2 łyżki płatków owsianych z tylko tyle wody, płatki owsiane i stworzyć grubości mieszaniny.