adcov.com

Co zabrać do zakażeń Sinus

Zapalenie zatok (zapalenie zatok) zwykle się dzieje, gdy mechanizmy obronne organizmu są osłabione. Infekcja bakteryjna następnie rozwija się w zatokach. Zapalenie zatok może być ostre lub przewlekłe. Ostre zapalenie zatok jest raz lub bardzo zakażenie okazja. Przewlekłe zapalenie zatok jest trwałe lub powtarzające się infekcje. Objawy zakażenia zatok to zapalenie zatok, gorączka, ciśnienia i katar lub zatłoczonych nos. Istnieje wiele rzeczy, które mogą być podjęte na zapalenie zatok.

Zmniejszające przekrwienie

Istnieje szereg dostępnych bez recepty środki zmniejszające przekrwienie, które mogą pomagać w kontrolowaniu objawów zakażenia zatok, choć nie leczy choroby.

Antybiotyki

W przypadku ciężkich i / lub przewlekłych infekcji zatok, lekarz może przepisać antybiotyki, aby usunąć infekcję bakteryjną w zatokach.

Czosnek

Czosnku jest często używany w kuchni, ale stosowano również w całej historii dla celów leczniczych, w tym leczenia zakażenia zatok. Uważa się, że mają właściwości przeciwbakteryjne, które ułatwia jej kontrolowania aktualnej infekcji zatok. Można je nabyć w postaci kapsułki lub spożywane jako świeże goździków.

Astragulus

Astragalus jest herb przeciwzapalny, który jest również, że w celu zwiększenia produkcji komórek w organizmie. Jest on dostępny w postaci kapsułki.

Bromelaina

Bromelaina jest enzymem, który zawiera siarkę i jest często traktowana w celu łagodzenia objawów zakażenia zatok. Jest on wykonany z ananasy i jest dostępny w postaci kapsułki.