adcov.com

Co to są niektóre z przyczyn, które doprowadziły do wojny?

Co to są niektóre z przyczyn, które doprowadziły do wojny?

II wojny światowej rozpoczął w 1939 roku i trwała aż do 1945 roku, zakończone z śmierci Adolf Hitler i zamachy w Hiroszimie i Nagasaki. Wahając się, ale całkowita liczba ofiar podczas II wojny światowej waha się od 45 do 70 mln osób. II wojny światowej jest prawdopodobnie najbardziej krwawych konfliktów w historii ludzkości. Zawarte w ofiar wojny jest Zagłada, ami, skoordynowane eksterminacji sześć milionów Żydów. Istnieje szereg przyczyn, które doprowadziły do II wojny światowej.

Pierwsza wojna światowa

Klęsce Niemiec w i wojnie światowej zaszczepił aurę Narodowego upokorzenia i oburzenie. Hitler będzie grać na pragnienie mas adres pretensje po pierwszej wojnie światowej. Ten zbiorowy skłonność produkowane klimat podatne do powstania narodowego socjalizmu. Hitler grał na tej podatności na początku, z odwołań do skrajnego nacjonalizmu, chwały przeszłości i powrót do i przywrócenie godności, moc i wielkość. Poparcie nazistowskiej partii przez społeczeństwo dozwolone dla agresją wojskową odbywają się bez ogromnych sprzeciwu lub zakłócenia od ludności.

Sudetów

W "Black Lamb i Grey Falcon: A podróż poprzez Jugosławii," Rebecca West odwołuje się do skłonności do ustępstw własnego kraju: "przyrząd naszych samobójcze impuls, Neville Chamberlain, który wydawało się tak mocno zakorzenione w naszym rządzie jako cukier w nerkach, krem waniliowy, był poszedł." Politykę Appeasementu przyjęte w latach prowadzi do wojny, Wielkiej Brytanii i Francji w szczególności poszerzyło wrażenie do Hitlera, jego sąsiadami były słabe i tchórzliwy. Koncesjami do Niemiec dotyczące Czechosłowacji w układu monachijskiego, ustawione na scenie inwazji Niemiec na Polskę i na początku II wojny światowej.

Pacyfik

W 1937 roku wojska japońskie najechali Chiny początek II wojny chińsko-japońskiej. Japoński agresji szokująco zwiększy się z wydarzeniami, znany jako The Nanking Massacre. Fazie zostały ustalone dla dużego konfliktu na Pacyfiku. Z sprowokowanej atak na Pearl Harbor w 1941 Stany Zjednoczone weszły wojny, które nasiliły się na wielu frontach, co wojny prawdziwie globalny konflikt.

Ideologii

Powstanie faszyzmu i narodowego socjalizmu we Włoszech i w Niemczech stworzył środowisku społecznym i politycznym, w którym strony można użyć akcji militarnych i agresji do osiągnięcia celów ideologicznych. Faszyzm i nazizm, niemiecki wariacją na temat byłej, wspólna głęboka nienawiść i sprzeciwu wobec komunizmu i marksistowskiej teorii. Ustawione na scenie nieuniknionego konfliktu ze Związkiem Radzieckim. Wiara w skrajnego nacjonalizmu nieodłączne w faszyzmu i NSDAP zaproszeni plan działania w praktyce, agresja, dominacja i aneksji. Godne uwagi niemiecka odmiana wyścigu teorii i antysemityzmu tylko ułatwiło hitlerowskiej napaści na społeczeństwo europejskie.