adcov.com

Co to jest właściwy sposób biegania?

Co to jest właściwy sposób biegania?


Jogging jest uważana za jedną z najbardziej skutecznych ćwiczeń aerobowych i jest bezcenne dla utrzymania ogólnego stanu zdrowia. Jogging obejmuje większą uwagę na odpowiednie techniki, niż większość ludzi zdaje sobie sprawę. Brak wiedzy na temat prawidłowych metod jogging bardzo często prowadzi do urazów. W rzeczywistości każdy ból w biodrach, plecy lub nogi oznacza, że ​​jesteś jogging nieprawidłowo.

Znaczenie technik Jogging

Trener rehabilitacja Mike Antoniades sugeruje, że słaba technika joggingu może zwiększyć obciążenie mięśni i ciała przy jednoczesnej redukcji poziomów prędkości. To sprawia, że ​​ważne jest, aby zwrócić uwagę na właściwy sposób jogging aby zmaksymalizować swoje korzyści.

Korzyści z Jogging

Bieganie ma wiele korzyści. To pomaga spalić kalorie, wzmacnia układ krążenia, zapobiega przyrost masy ciała i utrzymuje zdrowe indywidualnej klasyfikacji generalnej. Również, że to zabawa i łagodzi stres.

Jogging Strój

Wygodne ubranie bawełny pomaga pory oddychać w przeciwieństwie do syntetycznych zużycia, który pozwoli pot biegacza. Buty odgrywają najważniejszą rolę. Specjalnie zaprojektowane dobrze wyściełane buty do biegania muszą być noszone, aby zapewnić dobrą zdolność absorpcji szoku. Pozwoli to zminimalizować wpływ na kolana i innych stawów.

Jogging powierzchni

Powierzchnie powinny być wybrane trawy na powierzchni asfalt na jogging, jak trawa zapewnia znacznie większą absorpcję wstrząsów. Asfalt jest twarda powierzchnia może spowodować uderzenia kolan i stawów.

Technika dla prawidłowego Jogging

Trzymaj prosto. Oraz powrót głowicy powinny być wyrównane w linii prostej. Utrzymać brzuch napięty. Zadbaj, aby wylądować na śródstopiu, tak aby cała stopa od rolki leczy stonować. Uniknąć lądowania tylko na palcach. Utrzymać postępy naturalne czuć się komfortowo. Unikać celowo biorąc długie kroki, jak to będzie męczyć się szybciej. Trzymaj ramiona zrelaksowany i nie wiązek. Utrzymuj górną część ciała skierowany prosto. Swing ramiona, aby dodać intensywności do rutyny joggingu. Unikaj podnoszenia kolan zbyt wysoko. Pozwoli to uniknąć marnowania cennego i odbijając energię. Rozgrzewka z energiczny spacer przed bieganie jest dobre dla początkujących.