adcov.com

Co to jest Weight Watchers Dieta?

Co to jest dieta Weight Watchers, i dlaczego jest to jeden z najbardziej znanych i udanych programów odchudzających na świecie? Weight Watchers przeszedł wiele zmian od czasu jej powstania, ale firma zawdzięcza swoją popularność na dźwięk podstawy poparte dowodami naukowymi, elastyczność żywności dla dietetyków i koncentrując się na dłuższą metę i bezpiecznego odchudzania i zarządzania.

Początki

Jean Nidetch Weight Watchers założył w 1963 roku potrzebne, aby schudnąć, więc wymyślił plan diety i zaprosił niektórych jej nadwagą znajomych do domu raz w tygodniu. Zaprojektowała te spotkania, aby pomóc uczestnikom motywować i uczyć się od siebie nawzajem.

Plan Momentum

Przed planem Momentum Weight Watchers ", członkowie mogli wybierać między dwoma planami zwanych Flex i Core. Plan Momentum łączy w sobie najlepsze z obu, co pozwala jeść, co chcesz (jak w planie Flex), ale skupienie się na niskokalorycznych pokarmów, które sprawiają, że czujesz się pełniejsze na dłuższy okres czasu (jak plan rdzenia).

Cokolwiek jesz ma wartość punktów codziennie się zapisanie na wykresie śledzenia każdego dnia. Każdy członek ma swój dzienny punktów dodatek, który zależy od wzrostu, wieku, płci, masy ciała i aktualnego poziomu aktywności, a dodatek idzie w górę lub w dół, w związku ze zmianami w tych specyfikacjach.

Opcjonalnie można również 35 tygodniowe punkty zarówno dla specjalnych okazjach, takich jak strony i święta, lub dodatkowych punktów codziennych, gdy chcesz jeść więcej jedzenia i przejść obok swojej dziennej diety punktów.

Zdrowe Wytyczne

Weight Watchers osiem zdrowych wytyczne stanowią podstawę swoich planów żywieniowych. Wytyczne te zachęcają do zużywają więcej wody i mniej alkoholu i cukru; jeść więcej produktów pełnoziarnistych, owoców i warzyw, białka i nabiału; i to multiwitaminy i zdrowe oleje w diecie.

Zdrowe zasady

Weight Watchers promuje angażowania się w aktywności fizycznej, uprawiania zdrowego odżywiania, uzyskanie wsparcia emocjonalnego z ludźmi o podobnych poglądach i za pomocą przydatnych nawyków, które pomogą Ci odnieść sukces w utracie wagi.

Plany płatności

Tygodniowy plan (czyli pay-as-you-go): Płacisz wymaganej opłaty rejestracyjnej na pierwszym spotkaniu i ważenie, to cotygodniowe spotkania i opłaty za dodatki ważenia każdego następnego tygodnia.

Miesięczny plan Hasło: Otrzymasz bezpłatną rejestrację i dostęp do masy strażnika za eTools, a opłata automatycznie cofa się do 15 dni przed odnowienia członkostwa. Weight Watchers wyśle ​​nowe podanie na adres domowy.

Zaliczka Plan Oszczędności: zapłacić pełną bezpośrednich kosztów dostaje bezpłatną rejestrację i zniżkę tygodnika opłaty.

Plany członków

Masz możliwość uczestniczenia w posiedzeniach w lokalnym centrum, w którym ważą się i wzięcia udziału w dyskusji na 30 do 60 minut na tematy odchudzania z innymi uczestnikami i liderem grupy.

Czy można wykonać plan w Internecie na stronie Weight Watchers, gdzie będziesz mieć dostęp do swoich eTools do śledzenia punkty, wagi, jedzenia i ćwiczeń, aktywność i dostać i tworzenia receptur, uczestniczyć na forum z innymi członkami i widokiem na treningu Teledyski i uzyskać porady i artykuły z ekspertami.