adcov.com

Co to jest Tube okienkowate Trach?

Tracheostomy jest procedura w celu utworzenia otworu w szyjce prowadzącej bezpośrednio do tchawicy. Otwory folię rury Trach jest formą rury wkłada się do otworu, aby pomóc w oddychaniu.

Cechy

Otwory folię Trach składa się z rury zewnętrznej kaniuli wewnętrznej kaniuli uszczelniaczem zamkowym, mankietu oraz wtyczkę.

Korzyści

Otwory folię rura Trach ma otwory lub okienek, w kaniuli zewnętrznej. Otwory te pozwalają powietrza z płuc przechodzi przez strun głosowych i do ust i nosa. Umożliwia normalne oddychanie i zdolność mówienia lub kaszlu przez usta.

Funkcja

Otwory folię rury Trach jest często używany jako ostatni etap przed usunięciem rurki Trach. To pozwala pacjentowi mówić i kaszel na własną rękę, dając próbę eksperymentalnego życia po rurze Trach.

Stosowanie

Aby skorzystać z okienek, należy spuścić powietrze z mankietu, usuń wewnętrzną kaniulę i podłączyć zewnętrzną kaniulę. Powietrze przechodzi przez fenestracje będzie teraz pozwalają pacjentowi mówić i oddychać normalnie.

Rozważania

Niektórzy lekarze uważają, że używanie lamp okienkowate Trach może spowodować tkanki włóknistej rozwijać wzdłuż ściany tchawicy w pobliżu fenestracje.