adcov.com

Co to jest Suboxone Leczenie?

Suboxone jest pomarańczowy, sześciokątny tabletka. Jest on przeznaczony do leczenia uzależnienia opiatowe, w tym heroiny, metadonu i leków przeciwbólowych na receptę. Pacjenci zainteresowani podjęciem Suboxone muszą ściśle współpracować z lekarzem, aby opracować konkretny plan leczenia, który obejmuje doradztwo. Suboxone ma nieprzyjemny smak, jednak nie można połknąć; musi się rozpuszczać się w ustach, pod językiem. Picie wody może trochę wcześniej pomóc Suboxone rozpuszczają się szybciej.

Proces

Buprenorfina, główny składnik aktywny w Suboxone, działa przez przyłączenie się do receptorów opiatowe w mózgu. Suboxone jest "częściowym agonistą opiatowe." Oznacza to, że Suboxone tworzy łagodne uczucie euforii i ograniczenia objawów abstynencji. Zmniejsza apetyt opiatowe. Jak długo pacjent będzie musiał podjąć Suboxone zależy od indywidualnych i stopnia uzależnienia opiatowe. Konieczności podjęcia Suboxone od kilku lat nie jest rzadkością.

Indukcja

Początek leczenia może być trudne. Konieczne jest, aby pacjent doświadczyć wczesnych objawów wycofania przed włączeniem do Suboxone. To dlatego, że wysokie poziomy innego opiatowe u pacjenta może zakłócać Suboxone co pacjent go do gorszej fazie odstawienia. Gdy pacjent jest już zaczynają odczuwać skutki odstawienia, Suboxone będzie pacjent czuje się lepiej w około 20 minut do godziny.

Środki bezpieczeństwa

Innym składnikiem Suboxone jest nalokson. Nalokson udaremnia ewentualne nadużycia Suboxone poprzez zapobieganie pacjentów z wstrzykiwanie go. Jeśli pacjent nie próbować wstrzykiwać leku Suboxone, nalokson powoduje pacjenta, aby przejść do wycofania szybko.

Poradnictwo

Leczenie Suboxone wymaga poradnictwo - lekarz pacjenta nie będzie po prostu napisać recepty i wysłać pacjenta na jej drodze. Pacjenci, którzy mają mocno nadużywane opiaty może początkowo wymagać dzienny doradztwo. W przeciwnym wypadku, doradztwo tygodniowe lub miesięczne jest bardziej powszechne. Doradztwo obejmuje terapię grupową lub indywidualną, a także dopracowanie odpowiednią dawkę Suboxone dla każdego pacjenta.

Skutki uboczne

Częste działania niepożądane Suboxone to objawy odstawienia, ból głowy, bezsenność, ból, nudności i zaparcia. Suboxone może również powodować pacjenta obniżenie ciśnienia tętniczego. Pacjent powinien pozwolić jego lekarz wie, czy doświadcza zawroty głowy w pozycji stojącej. Niektóre z tych objawów mogą wystąpić, ponieważ poprzedniego użytkowania opioidy, przed podjęciem Suboxone. Dodatkowo, pacjenci doświadczają objawów odstawienia, gdy są gotowe do rozpoczęcia wysiąść z Suboxone. Jest to konieczne, aby zwężać się Suboxone stopniowe zmniejszenie tych objawów, jak to tylko możliwe.