adcov.com

Co to jest Serce Zawór Pyrolityczne węgla?

Co to jest Serce Zawór Pyrolityczne węgla?


Zastawka węgla pirolitycznego jest mechaniczna wymiana lub protezy. Mechaniczne zastawki serca są stosowane, zgodnie z American Heart Association, aby zastąpić chore lub uszkodzony zawór, który jest nie do naprawienia.

Pyrolityczne węgla

Pirolitycznego węgla turbostratic węgla, które to materiały, które są strukturalnie podobne do grafitu, ale mają lepszą wytrzymałość, raporty azom.com. Jest on uważany za zgodny biologicznie, co oznacza, że ​​organizm nie reaguje źle na niego.

Historia

Medgadget.com zauważa, że ​​w latach 1960, pierwotnie węgla pirolitycznego jest przeznaczony do stosowania jako powłoka paliwa jądrowego. Materiał okazał się nadal czynny zamiennik metalu i tworzywa sztucznego stosowanego w sercu zawory w tym czasie.

Zastawek serca

Heart same zawory nie są czystym węglem pirolitycznym, ale warstwa pirolitycznego węgla na rdzeń grafitowy, że przed 1996 był krzemu / stop pirolizy węgla. Alternatywą dla stopu krzemu jest dostępna według azom.com

Korzyści

Oprócz biozgodność, korzyści z zastawkami serca pirolitycznego węgla obejmują trwałość i wytrzymałość. Materiał ten pozwala również hamować rozwój skrzepów krwi (skrzeplin).

Rozpowszechnienie

Pyrolityczne węgla, donosi azom.com, najbardziej popularny materiał używany do mechanicznych zastawek serca, z ponad 4 miliony urządzeń został wykonany.