adcov.com

Co to jest Serce Zawór biogennych?

Co to jest Serce Zawór biogennych?


Utrzymanie się przy życiu, twój przepływ krwi zależy od zastawek serca Urodziłeś się lub, jeśli nie powiedzie się, na uzyskanie właściwej wymiany, czy to mechaniczny lub biogenne.

Zawory

Twoje serce ma cztery zawory, każdy działa do góry przepływ krwi albo do lub z jednego z dwóch komór serca jest, według profesora Gerarda J. Tortora.

Wymiana zaworu

Gdy usterki zaworu, pacjent może wymagać sztucznej zastawki, zauważa, Joyce M. Czarny, Ph.D. i jej współpracownicy pisarzy. Sztuczna zastawka może być mechaniczna, składająca się z takich materiałów jak metal, węgiel lub tworzywa sztucznego, lub biogennego, składającej się z tkanki organicznej, zgodnie z Texas Heart Institute.

Ksenoprzeszczepioną

Biogenne zaworu z tkanek pobranych od zwierząt, takich jak krowy lub świni, nazywany heteroprzeszczepu zauważa Instytut Serca Texas.

Human Tissue zaworu

Gdy zawór biogenne z tkanki ludzkiej, jest to albo przeszczepu allogenicznego (z czyjąś tkanki) lub autologiczny (z pacjenta własnej tkanki) według Texas Heart Institute.

Konsekwencje medyczne

Chociaż zawory mechaniczne wymagają leczenia przeciwzakrzepowego na pozostałą część życia pacjenta, zawory biogenne normalnie nie, ale zawory biogenne brak trwałości tych mechanicznych, według Joyce M. Black i jej współpracy pisarzy.