adcov.com

Co to jest Serce Rak?

Rak serca jest stosunkowo rzadkie, ponieważ komórki mięśni serca na ogół nie tworzą nowotworów. Rak serce może być pierwotne lub wtórne. Pierwotne nowotwory serca nie są złośliwe, ale może być bardzo poważne.

Historia

Rak jest chorobą, w której normalne komórki zaczynają gwałtownie rośnie. Poza ich przyspieszonego wzrostu komórek nowotworowych odpowiedzi nieprawidłowo lub w ogóle do pewnych sygnałów komórkowych. Komórki rakowe mogą również zdobyć inne umiejętności, w tym możliwość tworzenia dodatkowych naczyń krwionośnych oraz do migracji w całym organizmie.

Identyfikacja

Jednym z powodów, dlaczego nowotwory serca są tak rzadko (badanie 12487 Hong Kong autopsji stwierdzono tylko 7 guzy serca), jest to, że podstawowe tkanki serca zwykle nie rosnąć i dzielić. Od szybki podział komórki jest jednym z pierwszych etapów rozwoju nowotworu, to sprawia, że ​​większość komórek serca odporne na powstawanie nowotworu. Niemniej jednak, nowotwory mogą powstawać w tkance serca (określane jako pierwotne nowotwory serca), a także rozprzestrzeniać się tu z innym obszarze korpusu (guzy wtórne).

Rodzaje

Najczęstszym nowotworem pierwotnym serce jest śluzak. Śluzaki mają swoje źródło w tkance łącznej. Serca śluzak może stworzyć dodatkową tonu serca i często może być wykryty badanie echokardiograficzne. Większość pierwotnych nowotworów serca są rzadkie przerzuty i rozpowszechniania; jako takie są często nazywane łagodne. Guzy te mogą być jednak poważne, ponieważ mogą one utrudniać przepływu, serca, jak również zakłócić jego instalacji elektrycznej, co może prowadzić do nagłego zgonu.

Efekty

Wtórny rak serca jest wynikiem rozprzestrzeniania i przerzuty z innej części ciała. Wtórne nowotwory serca mogą przypominać tkanki z innych miejsc, jak nowy guz będzie przypominać tkankę od regionu, w którym rozpoczął się nowotwór. Ponieważ te guzy rozłożona, są bardzo niebezpieczne, ponieważ może zaatakować tkankę serca, jak i rozprzestrzenianiu się do innych części ciała.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Jedną z trudności związanych z guzami serca jest to, że ze względu na fakt, że występują one na sercu, są trudne w obsłudze w. Ponadto, radioterapia jest niebezpieczne, ponieważ może on doprowadzić do uszkodzenia zdrowej tkanki serca. Na szczęście, rzadko są guzy pierwotne niebezpieczne; guzy wtórne, z drugiej strony, są bardzo poważne. Wtórny nowotwór serca jest zwykle śmiertelne w ciągu dwóch lat od diagnozy, jak szybko atakuje tkanki serca, blokując prawidłowy przepływ krwi do serca.