adcov.com

Co to jest Serce Palpatation?

Co to jest Serce Palpatation?


Doświadcza palpitacji serca może być bardzo przerażające. Kołatanie serca może być powolny lub szybki i może powodować trudności z oddychaniem, zawroty głowy i zamroczenie. W większości sytuacji palpitacje serca to nic się martwić. Jednak niektóre kołatanie serca wskazują na bardziej poważnych problemów. Tak więc, każdy doświadcza tego problemu należy natychmiast zobaczyć się z lekarzem.

Objawy

Objawy kołatanie serca są pomijanie bicie serca, uczucie fruwające w klatce piersiowej, szybkie bicie serca i / lub walenie bicie serca. Objawy te mogą wystąpić podczas odpoczynku lub wykonywania. Osoba może zacząć mieć inne objawy, takie jak trudności w oddychaniu, ból w klatce piersiowej lub uczucie dyskomfortu, zawroty głowy, nudności i / lub omdlenia. Osoba, która doświadcza każdy z tych ostatnich objawów należy natychmiast skontaktować się z lekarzem, ponieważ mogą to być także objawy poważniejszych stanów, takich jak zawał serca.

Rodzaje

Częstości akcji serca są kontrolowane przez sygnał elektryczny w sercu. Normalny rytm serca może wynosić od 60 do 100 uderzeń na minutę. Wszelkie tętno, że jest powyżej lub poniżej tego poziomu może być niebezpieczne. Istnieją dwa główne rodzaje kołatanie serca: powodowanych bradykardią bardzo wolne bicie serca, który jest poniżej 60 uderzeń na minutę i tachykardia - niezwykle szybkiej akcji serca, które wynosi powyżej 100 uderzeń na minutę.

Identyfikacja

Aby zidentyfikować, jaki rodzaj serca kołatanie serca może być Twój kardiolog może zalecić noszenie monitora serca (Holter Monitor). Monitory serca mogą być noszone przez okres 24 godzin do 30 dni. Zostaniesz poproszony, aby wcisnąć przycisk na monitorze, gdy masz problemy. Informacje te są następnie przekazywane do systemu komputerowego, w którym jest on odczytać i następnie przesyłany do kardiolog diagnozy. Lekarz może również zlecić badania, takie jak badanie echokardiograficzne (używane do identyfikacji problemów z mięśnia serca i zaworów) i EKG (rejestruje sygnały elektryczne w sercu).

Przyczyny

Kołatanie serca mieć wiele różnych przyczyn. Niektóre z nich to stres, niepokój, stres emocjonalny, kofeina, nikotyna, leki, takie jak inhalatory astmy, nielegalnych narkotyków, takich jak kokaina, zmiany hormonalne, niektóre bez recepty leków, takich jak zimno lub kaszel i zaburzeń medycznych, takich jak niedoczynność tarczycy lub arytmia.

Efekty

Skutki kołatanie serca może prowadzić do omdlenia, udary, zatrzymanie akcji serca, zaburzenia układu oddechowego, niewydolność serca i nagłej śmierci. Pierwsze sprawdzane przez lekarza, jeśli masz jakiekolwiek z powyższych objawów można uniknąć tych efektów.

Leczenie

Chyba, że ​​masz poważne choroby serca, prawdopodobnie nie będzie wymagać leczenia dla palpitacje. Jednak, jeśli lekarz zdiagnozował Ci stanu zdrowia to może wymagać leczenia, które może obejmować leków lub leczenia chirurgicznego.