adcov.com

Co to jest Serce Matematyka?

Co to jest Serce Matematyka?


Serce matematyka jest idea promowana przez Doc Childre, eksperta w dziedzinie zarządzania stresem, aby pomóc ludziom zmniejszyć poziom stresu i poprawić ich jakość życia. Childre zgromadziła dużą ilość badań naukowych, aby pokazać znaczenie wykorzystania swego serca, a także swój umysł, aby pełniej żyć.

Historia

Doc Childre założył Instytut HeartMath i jest prezes i dyrektor generalny firmy wspólnie Quantum Intech Inc., która jest spółką dominującą HeartMath LLC. Wszystkie te trzy organizacje promować połączenia między opieką serca i zdrowia, w tym zdrowia psychicznego, z resztą ciała.

Instytut HeartMath

Instytut HeartMath (IHM) to organizacja non-profit, która bada związki między serca i mózgu. Zapewnia również programy edukacyjne, aby pomóc studentom zarządzania stresem i wyniki w nauce.

HeartMath LLC

HeartMath LLC posiada trzy punkty ostrości: osobistej, ochrony zdrowia i dobrego samopoczucia osób prawnych. Firma dostarcza narzędzi i technologii dla osób fizycznych, pracowników służby zdrowia i innych rodzajów pracowników w celu poprawy zdrowia i jakości pracy.

Quantum Intech Inc.

Quantum Intech Inc jest firmą technologiczną i produkcji programów i produktów HeartMath. Firma "rozwija, licencje, produkuje i dystrybuuje dane biometryczne i emocji regulowanych produktów technologicznych."

Badania

Badania HeartMath opiera się na założeniu, że serce i mózg intensywnie komunikować się ze sobą i że emocje odgrywają istotną rolę w fizyczne samopoczucie każdego człowieka. Fizjologicznie serca wyświetla wiele z tego co człowiek czuje, a nawet nasze "emocje są odzwierciedlane w naszych wzorów rytmu serca."