adcov.com

Co to jest Serce Ablacja?

Ablacja serca lub ablacji serca, jest procedurą chirurgiczną, która jest używana do korygowania zaburzeń rytmu serca. Rurki cewników są wykorzystywane w celu rozwiązania problemów strukturalnych, które uniemożliwiają normalne serca rytm serca. Nieprawidłowe działanie tkanki serca jest bliznami lub zniszczone.

Powód

Zgodnie z Mayo Clinic, serce ablacji może być stosowany u pacjentów, których rytm serca nie zostały skutecznie wyeliminowane w leku oraz u pacjentów, którzy mają wysokie ryzyko zatrzymania akcji serca.

Zagrożenia

Serca pacjenta ablacji może wystąpić krwawienie w miejscu wprowadzenia cewnika, uszkodzenie naczyń krwionośnych zdrapano z cewnikiem nakłucie serca.

Przygotowanie

Pacjenci mogą nie jeść i nie pić przez 12 godzin przed procedurą serca ablacji. Lekarze mogą doradzać pacjentom, aby zatrzymać przy niektórych swoich leków przed zabiegiem.

Procedura

Cewnika do żyły w pachwinie, szyi lub ramieniu i ruszył przez pacjenta naczyń krwionośnych w okolicy serca, że ​​jest przyczyną nieprawidłowego działania rytmu serca lub zaburzenia rytmu serca. Cewnik będzie wykorzystywać energię na blizny i zniszczyć niezdrowe tkanki serca w celu przywrócenia prawidłowego rytmu serca.

Styl życia

Pacjenci mogą być powinni dokonać niezbędnych zmian w stylu życia, po ablacji serca, takich jak unikanie kofeiny, zmniejszenie spożycia soli i zwiększenia aktywności fizycznej w celu obniżenia ciśnienia krwi i zmniejszyć ryzyko zaburzeń rytmu serca w przyszłości.