adcov.com

Co to jest serca Kołatanie serca?

Ten artykuł obejmuje palpitacje serca, wyjaśniając, czym one są i jakie mogą być potencjalne przyczyny i leczenie.

Definicja

Kołatanie serca są, gdy jednostka staje się nagle świadomi własnego serca, nie próbując skupić się na nim. Kołatanie serca są zazwyczaj objawem innego problemu zdrowotnego.

Leczenie

Od palpitacje serca są często objawem, leczenie zazwyczaj polega na zastanawianie się, przyczyny i leczenie tego. Ważne jest, aby skontaktować się z lekarzem dla diagnozy, jak kołatanie serca może oznaczać poważny problem. Niektóre zabiegi w domu przed diagnozą mogą obejmować zmiany w diecie, takie jak cięcie spożycie kofeiny i alkoholu.

Możliwe przyczyny

Kołatanie serca mogą być związane z dowolną liczbą rzeczy. Czasami to oznacza, nieregularne bicie serca lub atak serca, bardzo poważne schorzenia. Innym razem może to być nic. Ważne jest, aby skonsultować się z lekarza, jeśli kołatanie serca stają się obawy lub są w toku problem.

Nieregularne bicie serca

Czasami kołatanie serca oznacza nieregularne bicie serca. Istotne jest, aby to załatwione szybko, gdyż może to być bardzo poważny. Nieregularnych uderzeń serca może być traktowana na wiele sposobów, w zależności od przyczyny. Zastrzyki, prąd, i niektóre leki mogą być przepisane w leczeniu takich problemów.

Ostrzeżenie

W przypadku wystąpienia kołatania serca i towarzyszy im ból, należy natychmiast zgłosić się do lekarza. Może to być oznaką poważniejszych kwestii związanych z serca, takich jak zawał serca. Lepiej dmuchać na zimne.