adcov.com

Co to jest PIP (Personal Injury Protection)?

Co to jest PIP (Personal Injury Protection)?


PIP ubezpieczenie jest "bez winy" plan ochrony, że kierowca może być wymagane przez prawo do zakupu w swoim kraju w celu uzupełnienia obowiązkowego ubezpieczenia. PIP (Personal Protection Insurance) korzyści będą płacić za rachunki, które są wynikiem wypadku, gdzie zasięg PIP została zapłacona przez jedną lub więcej stron. PIP ubezpieczeniowa wypłaca świadczenia do wysokości, która jest określonym przez zasady i wysokości składki płaconej przez ubezpieczonego. Choć kwota pieniężna może być ograniczona, wartość ubezpieczenia PIP jest niezmierzona.

Identyfikacja

Wartość PIP jest ustalona kwota ubezpieczenia, które można wykorzystać na opłacenie kosztów leczenia i osobiste rachunki, które są wynikiem wypadku, który jest objęty dodatkowym ubezpieczeniem PIP. Dla państw, które wymagają ubezpieczenia PIP na wszystkie pojazdy zarejestrowane w kraju, kwota wartość pokrycia PIP może być to nawet od $ 1500 kg. Najwyższa kwota ubezpieczenia będzie uzależniona od polityki przewoźnika ubezpieczeń i składek, że ubezpieczony jest w stanie zapłacić. Najwyższe ubezpieczenia PIP będzie $ 250,000, ale niektórzy ubezpieczyciele mogą pozwolić na wyższe kwoty, w zależności od relacji z ubezpieczonych i kwot składek opłacanych regularnie. Wartość PIP będzie zauważyć, w ramach polisy ubezpieczeniowej, która jest zarezerwowanych do informacji pokrycia PIP.

Historia

Underwriters polis ubezpieczeniowych mają historię robić ogromną ilość różnych rodzajów ubezpieczeń dostępnych dla firm i osób prywatnych na całym rozwiniętych krajów świata. Lloyds of London, jeden z pierwszych ubezpieczycieli statków i pojazdów dla potrzeb osobistych i biznesowych, rozpoczął w kawiarni w Londynie w 1700 roku. Praktyka ubezpieczenia była zróżnicowana, a dlatego, że Ameryka używa samochodu jako najbardziej rozpowszechnioną formą transportu, ubezpieczenia samochodowe stał tutaj znacząca branża. Członkowskie, które wymagają PIP pokrycia w celu prowadzenia pojazdów podjęły kroki w celu ochrony swoich obywateli przed nieubezpieczonych kierowców, wymagając, by rachunki medyczne i osobowe mogą zarabiać przez ubezpieczenia właściciel samochodu poprzez uchwalenie ustawy PIP wymóg.

Funkcja

PIP ubezpieczenie jest tam, aby pomóc poszkodowanej się z powrotem na nogi i środowisko medyczne zarabiać na swoich usług ofiarom wypadków i pacjentów PIP objęte obrażeń. Wartość ubezpieczenia PIP jest ujmowane jako kwoty w dolarach, które można wykorzystać do natychmiastowego zwrotu poniesionych kosztów związanych z wypadkiem. Dla większości, to ubezpieczenie chroni je przed wysokimi kosztami leczenia w wyniku wypadku. Pokrycia PIP jest wypłacana, aż do maksimum, a następnie reszta wróci do normalnego zakresu ubezpieczenia auto na części zdrowotnego ubezpieczenia. Posiadanie politykę PIP wysokiej cenie zapewni medyczne i osobiste rachunki związane z wypadkiem zarabiać natychmiast. To nie tylko zabezpiecza pacjenta, ale w końcu to chroni zawód lekarza z leczenia pacjentów, którzy nie są w stanie zapłacić za opiekę nad nimi.

Ostrzeżenie

Wartość PIP ma limit. Czasami koszty leczenia znacznie wykraczają poza to, co PIP będzie płacić. To jest nie tylko ważne, aby mieć pokrycie PIP razie potrzeby, ale może to być również korzyści, że pozostała część ubezpieczenia auto nie będzie płacić. Ponieważ większość polis ubezpieczeniowych auto przesądza to, co będą płacić za, dodatkowych korzyści PIP może uratować pacjenta z obowiązku zapłaty kosztów leczenia i rachunki, które nie są objęte części zdrowotnego ubezpieczenia auto. Określić najlepszą kwoty ubezpieczenia przez dowiedzieć się, co reszta ubezpieczenia obejmie, iw jakich okolicznościach. Ponieważ ubezpieczenia PIP jest "bez winy", może to być jedyny sposób możesz uzyskać rachunki medyczne opłacane jeśli zawinił w wypadku samochodowym.

Rozważania

Kwoty premii określi, jak właściciel samochodu będzie ubezpieczyć pojazd. Uzyskanie prawa do ochrony przed utratą z wypadku najpierw upoważniona przez państwo rejestracji. W zależności od tego, co państwo wymagania może być, w tym "bez winy" forma ubezpieczenia może być bardzo korzystne w krajach, które nie wymagają. Winy lub bez winy ubezpieczeniowa może określić, czy rachunki płacą, czy nie. Wiele razy, wypadku auto można doszukiwać się, kto zawinił, a kto nie. Dla ofiary, ubezpieczenie kierowcy AT-winy będzie musiał zapłacić za rachunki medyczne i osobistych, które są wynikiem wypadku. Dla kierowcy w-winy, firma ubezpieczeniowa może być lub nie być w stanie zapłacić za obrażenia lub rachunki. To jest, gdy polityka PIP jest najbardziej skuteczne w zmniejszaniu stresu w AT błędu wypadku. Klauzule bez usterek, które są częścią polityki PIP będzie płacić za rachunki medyczne i osobistych, które odnoszą się do polityki. Zakup dodatkowego ubezpieczenia PIP chroni, gdy masz wypadek, że jest twoja wina.

Wpływ

Dla ofiar, które mają ograniczone możliwości ubezpieczenia dla nich dostępne, efekt posiadania polisy ubezpieczeniowej PIP jest do ochrony przed nieoczekiwane straty z wypadków samochodowych. Nie będzie już rachunki medyczne zapłacony, ponieważ można było winy w wypadku. Firmy ubezpieczeniowe, które zbyt długo, aby ustalić, kto jest odpowiedzialny za płatności medycznych i osobistych rachunków zaangażowanych będzie musiał dokonać szybki zwrot w sprawie polityki PIP stron. Powodem tak wiele państw wymaga pokrycia PIP, aby przejechać się tak, ponieważ ochrona oferuje państwowych więcej sposobów ochrony swojej branży medycznej z leczenia pacjentów bez zapłaty. Największy powód niepowodzenia szpitala jest brak zapłaty za świadczone usługi. W wypadkach samochodowych, gdzie PIP zaangażowanych, szpital lub lekarz mogą spodziewać się szybkiego odszkodowania od ubezpieczonego subemitenta polityki.