adcov.com

Co to jest Omega XL?

Co to jest Omega XL?


Omega XL pojawiały się w reklamach internetowych iw czasopismach zdrowia. Z szerokiej gamy suplementów dostępnych, ludzie mogą być ciekawy temat składników w Omega XL i czym różni się od innych suplementów omega-3.

Spółka

Omega XL jest produkowany przez Spółkę Wielkich HealthWorks Coral Springs na Florydzie. Wielka HealthWorks jest odżywczy suplement, który również firma sprzedaje produkty dla zdrowia kobiet.

Marketing

Roszczenia marketingowe za Omega XL tout, że dodatek może przyczynić się do zmniejszenia bólu stawów, zwiększenie energii i poprawy zdrowia serca. Firma twierdzi, że produkt jest całkowicie naturalny, nie ma znanych skutków ubocznych i nie wchodzić w interakcje z żadnymi lekami.

Składniki

Ponieważ Omega XL to suplement diety, a nie leków farmaceutycznych, pełna lista składników nie jest wymagany przez US Food and Drug Administration. Aktywne składniki wymienione są mieszanki wielonienasyconych kwasów tłuszczowych omega, które znajdują się w rybach Hoki, ryb zimnowodnych znaleźć u wybrzeży Nowej Zelandii; i Perna canaliculus ekstrakt z oliwek, która pochodzi z omułka zielony znalezione na południowym wybrzeżu Nowej Zelandii.

Dawkowanie

Na informacjach dostarczonych przez Wielkich HealthWorks na Omega XL, zalecana dawka to dwie tabletki dziennie. Dawka może być zwiększona do czterech tabletek w ciągu dnia na bardzo silny ból stawów.

Rozważania

Według Ośrodka University of Maryland Medical komplementarnej medycyny Przewodnik, kwasy tłuszczowe omega-3 suplementy mogą wchodzić w interakcje z lekami rozrzedzenie krwi, takich jak Plavix, i powinny być używane tylko zgodnie z zaleceniami lekarza. Omega-3 suplementy mogą także powodować wzdęcia, wzdęcia i biegunkę u niektórych pacjentów.