adcov.com

Co to jest nóż ergonomiczny uchwyt wykonane z?

Co to jest nóż ergonomiczny uchwyt wykonane z?

Ergonomia jest aspekt inżynierii człowieka, który skupia się na maksymalizacji efektywności i komfortu biorąc pod uwagę jak narzędzie jest utrzymywane i używane. Pierwszy uwagę w projektowaniu ergonomicznych nóż jest jego ogólny kształt, a nie materiał budowy.

Historia

Naukowców rozpoczął studia idei efektywnego stosowania narzędzi w XVII wieku i zobaczyłem jego największych osiągnięć w latach II wojny światowej wokół. Zafascynowany przez czas i badania ruchu i możliwość największą rentowność pracowników interakcji z maszyny, wiele narzędzi były ponownie uwiedzony drastycznie. W przeważającej części kuchni i innych noży nie zmieniły się w ciągu lat i jeden, który jest ergonomicznie wygląda bardzo różni się od standardowego noża.

Rękojeść ergonomiczna nóż

Jak uchwyt noża mieści się w dłoni jest pierwszym aspektem projektowania zaadresowany. On musi czuć naturalne i łatwe do przechowywania, po kontury wewnątrz dłoni i pozwalając palce komfortowo otoczyć uchwyt. Po drugie kąt uchwytu zwiększa efektywne cięcie przez pozycjonowanie ostrze, więc to będzie maksymalne wykorzystanie siły ramienia. Można to również osiągnąć poprzez rozszerzenie tarczy wokół i pod ręką.

Materiał uchwytu noża

Bo noże są używane na mokre składniki i wymaga częstego mycia, najbardziej ergonomiczne Uchwyty noża są wykonane z tworzywa sztucznego. Drewno nie jest praktyczne materiały i wszystkie nóż metalowy--z uchwytem i Ostrze wykonane z jednego kawałka stali--nie jest powszechne.