adcov.com

Co to jest normalny okluzji?

Co to jest normalny okluzji?


"Normalny okluzji" to termin, który odnosi się do stomatologiczna wyrównanie i rozmieszczenie zębów w szczęce. Dentyści ustaleniu idealnego i normalne położenie zębów, a osoba, której zęby osiągnąć ten ideał jest uważany za normalny zgryz.

Definicja

Słowo "zamykać" oznacza "wspólnie", więc zgryz odnosi się do sposobu, w którym górne i dolne zęby spotykają się, gdy szczęki są zamknięte. Normalny zgryz jest wtedy, gdy wszystkie zęby wyrównać prawidłowo, tworząc normalne kęs dla jednostki.

Identyfikacja

Stomatologów zidentyfikować normalnego zgryzu przez obserwację wzrokową umieszczenia zęba i odlewów dentystycznych, które są tworzone z gipsu lub formowanych w plastiku. Normal okluzji wynikiem odpowiednio wyrównanych zębów oraz prawidłowe zawiasowych szczęki, tak, że zęby wspólnie prawidłowo.

Korzyści

Zgodnie z Columbia University School of Dental i Chirurgii Stomatologicznej, normalne zamknięcie zapobiega problemom z zębami, takie jak poprzeczne ukąszenia. Eliminuje również konieczność szelki lub jakiejkolwiek formie narzędzi wyrównania i tworzy zdrowy, prosty uśmiech.