adcov.com

Co to jest Medycyna estetyk?

Co to jest Medycyna estetyk?


Estheticians medyczne stanowią najbardziej wysoko wykwalifikowanych członków przemyśle kosmetycznym. Podczas kosmetologów działa głównie na włosy i paznokcie w salonach, a standardowe Estheticians ćwiczyć pielęgnacji skóry i makijażu w ustawieniach technik spa, Estheticians medyczne mają dodatkowy poziom szkolenia i licencjonowania, który pozwala im na pracę w branży medycznej. Eksperci użyciu zaawansowanych technik, aby pomóc pacjentów po operacji głowy i szyi. Estheticians medycyny pracy w szpitalach zarabiają średnią płacę z 39910 dolarów, w zależności od maja 2009 dane z US Bureau of Labor Statistics.

Cel

Estheticians medyczne działają we współpracy z chirurgów plastycznych lub innych lekarzy, aby pomóc ludziom przygotować się, odzyskać i ogólnie sobie z zabiegów rekonstrukcyjnych twarzy lub podobnych procedur, według PlasticSurgeryPractice.com. Ponadto, aby zapewnić pacjentom produktów, technik i doradztwa, umiejętności estetyk medyczny zapewnia moralne wsparcie i zachętę dla pacjentów zarówno przed jak i po ich procedury medycznej. Program medyczny może zmniejszyć ból estetyka zarówno fizyczne i emocjonalne, co pozwala pacjentowi szybciej i pewnie wrócić do normalnego życia.

Funkcje

Estheticians medyczne pomóc pacjentom z odmładzania twarzy za pomocą skóry, zabiegi masażu, doradztwo żywieniowe, stosowanie specjalistycznego makijażu oraz projektowania i wdrażania programów nadzorowanych domu pielęgnacji skóry. Estheticians medyczne służyć również jako zaufanych doradców, edukację pacjentów na temat self-care, jednocześnie pomagając lekarze to pewne techniki estetyki medycznej w ramach zintegrowanej strategii odbudowy.

Techniki

Estheticians medycznych musi uzyskać specjalne umiejętności, aby prawidłowo obsługiwać swoich pacjentów. Masaż limfatyczny, na przykład, stosuje się do delikatny ucisk gruczołów chłonnych twarzy i szyi w celu zmniejszenia siniaki po zabiegu chirurgicznym lub gromadzenie się płynu pod skórą. Masaż limfatyczny pozwala skórze szybciej leczyć, często zmniejszając ból i obrzęk w ciągu kilku godzin od zastosowania. Estheticians medyczne również użyć specjalnych "kamuflażu" produktów i technik makijażu, aby pomóc pacjentom ukryć brzydki pooperacyjną skóry przebarwienia.

Środowiska

Estetyk medyczny może pracować w prywatnej klinice, jednostki chirurgicznej w szpitalu lub innej instytucji medycznej, która wykonuje operację plastyczną lub procedur dermatologicznych. Ten typ środowiska pracy znacznie różni się od ogólnych estheticians, którzy mają tendencję do pracy w luksusowych ustawień, takich jak salony, uzdrowisk i sanatoriów, według Departamentu Rozwoju Zatrudnienie Kalifornii.

Szkolenie

Estheticians medyczne muszą przejść specjalistyczne przygotowanie do pracy w swoim zawodzie. W dodatkowym wypełnieniem ogólny program szkolenia, aby dowiedzieć się podstawowych umiejętności i technik pielęgnacji skóry, estetyka uczniowie muszą zdać egzamin licencyjny, który kwalifikuje ich do wykonywania zawodu w państwie wydającym licencję. Ćwiczyć estetykę medycznych, estetyk musi poddać dodatkowe szkolenia do nauki zaawansowanych do makijażu, pielęgnacji skóry i masażu technik w celu przygotowania ich do pracy z pacjentami z złożonych potrzeb zdrowotnych i kosmetycznych.