adcov.com

Co to jest Librium służy?

Co to jest Librium służy?


Librium jest marką dla leku chlorodiazepoksyd. Jest to część klasy benzodiazepin narkotyków. Jest on dostępny jedynie na receptę i jest powszechnie przepisywany jedynie do krótkotrwałego stosowania. Kobiety w ciąży i kobiety, które są karmienia nie powinny Librium. Kobiety, które biorą Librium muszą stosować skuteczną formę kontroli urodzeń. Kobiety, które planują na zajście w ciążę powinny zaprzestać Librium. Librium jest starsze leki, nawet starsze niż valium, ale nadal jest to popularny lek na receptę, ponieważ może w leczeniu różnych problemów lękowych i zaburzeń.

Niepokój

Ludzie, którzy cierpią z powodu lęku, wysokiego napięcia nerwowego i / lub ataki paniki może być przepisywany Librium. Lek zmniejsza nerwowość i niepokój i może kontrolować, zmniejszyć, aw niektórych przypadkach wyeliminować lęk ataków. Osoby, które cierpią z powodu ostrych zaburzeń paniki może mieć postać iniekcji Librium więc efekty mogą być odczuwalne szybciej.

Zaburzenia psychiczne

Ludzie, którzy mają zaburzenia psychiczne, które wywołują objawy lękowe, takie jak dwubiegunowej i agorafobii, mogą być przepisywane Librium. Lek może pomóc bufor wielkości lęku, że jest odczuwalne. Zmniejszenie lęku, że jest spowodowane przez zaburzenia psychiczne może pomóc zmniejszyć szkodliwych zachowań, które są wywołane przez lęk. Zmniejszenie lęku może również pomóc indywidualny kontrakt z ich bardziej efektywnie zaburzenia.

Wypłaty alkohol

Osoby, które przechodzą programów detoksykacji alkoholu może być przepisywany Librium. Alkoholicy często czują lęk i mają problemy ze snem, gdy przeżywają wycofania alkoholu. Librium może zmniejszyć niepokój, który odczuwa się u niektórych pacjentów i pozwalają zasnąć łatwiej.

Chirurgia

Wiele osób bardzo zdenerwowany przed o procedury medycznej lub zabiegu. Pacjenci mogą mieć Librium pomóc je uspokoić przed procedur medycznych i zabiegów. Mając pacjentów spokój pomaga utrzymać ciśnienie krwi i tętno w bardziej normalnych poziomów.

Rozważania / Ostrzeżenia

Librium zwiększa skutków narkotyków i alkoholu. Może także zwiększyć wpływ na ośrodkowy układ nerwowy, takich jak leki przeciwhistaminowe, które są używane na alergie i przeziębienia, bólu receptę leków, leki uspokajające, spanie, leków zwiotczających mięśnie i więcej. Należy poinformować lekarza, jakie leki bierzesz przed poświęca Librium. Brak nowych leków, na receptę lub bez recepty, należy rozpocząć bez konsultacji z lekarzem.