adcov.com

Co to jest Levoxyl?

Levoxyl jest Food and Drug Administration zatwierdziła lek hormon zastępczy stosowany w leczeniu chorób tarczycy, zastępując hormonów tarczycy nie mogą produkować na własną rękę. Odwraca on objawów powolnym tarczycy, w tym zmęczenia, wrażliwością na temperaturę, nadmierne zwiększenie masy ciała, i depresji. Według MedicineNet.com, Levoxyl tyroksyny, głównie zawiera wytworzony przez człowieka hormonu tarczycy.

Funkcja

Levoxyl przede wszystkim stosuje się do leczenia niedoczynności tarczycy, ale są również stosowane do zapobiegania i wola w celu zmniejszenia nasilenia nowotworu tarczycy. Dostawy Levoxyl sztuczne hormony tarczycy, aby zwiększyć poziom hormonów w organizmie, zapobiega powikłaniom spowodowane niedoczynnością tarczycy. Normalizuje poziom tyroksyny w organizmie. Ludzie muszą brać go regularnie jako część programu leczenia tarczycy lub jako stałego leczenia niedoczynności tarczycy.

Rama czasowa

Levoxyl jest przyjąć 30 min przed posiłkiem, na to, aby w pełni wpływać na organizm. Długoterminowe wyniki są zwykle widoczne w ciągu trzech tygodni. Levoxyl stosuje się do końca życia osoby, chyba że lekarz dobiera się inny program do obróbki.

Identyfikacja

Levoxyl ma kształt tarczycy z literami "L" i "P" na jej lewej stronie. Dawka jest drukowana na z prawej strony, od 25 do 200 mikrogramów. Levoxyl jest w różnych, jasnych kolorach, w tym biały blady, brzoskwinia, fioletowy, zielony, żółty, różowy i niebieski.

Powikłania

Niektóre leki zmniejszają skuteczność Levoxyl. Leki te obejmują Rolaids, Tums, WELCHOL, Feratab i Carafate. Niektóre produkty również wpływać na zdolność organizmu do wchłaniania Levoxyl, w tym orzechów włoskich i najbardziej wysokiej żywności włókna. Litu, który odgrywa rolę w promowaniu niedoczynności tarczycy i wola, wpływa również na wyniki Levoxyl jest.

Zgodnie z Drugs.com, Levoxyl zwiększa również nasilenie choroby serca, cukrzycy i skrzepów krwi. Korzystanie Levoxyl gdy istnieją kwestie te zwiększa ryzyko zawału serca.

Nieporozumienia

Wiele osób korzysta z Levoxyl, ponieważ wierzą, że pomaga im schudnąć. Mimo że przyrost masy ciała jest wynikiem powolnego tarczycy, które Levoxyl traktuje, nie ma żadnych badań, które pokazują, że pomaga ludziom schudnąć. Levoxyl ostrzega ludzi, aby nie używać go jako pomoc odchudzania --- używając go, gdy tarczyca jest normalna może zwiększyć działania niepożądane.