adcov.com

Co to jest L-Glutation?

Wszystkie żywe są zaprojektowane z wbudowanym systemem, aby pomóc utrzymać je w zdrowiu. Zielone rośliny zawierają chlorofil pigmentu je karmić i chronić je przed szkodnikami. Innych roślin, takich jak czerwone winogrona zawierają resweratrol, który eksperci studia jako sposób opóźniają starzenie się ludzi, zbyt. Ludzie nie są wyjątkiem. Produkujemy silnym przeciwutleniaczem w wątrobie glutation, a gdy poziom to są optymalne, możemy cieszyć się żywe zdrowia.

Jak Glutation jest wykonany

L-glutation jest wytwarzany w wątrobie z aminokwasów cysteiny, kwasu glutaminowego i glicyny. W odpowiednich warunkach, ciało również może produkować te trzy aminokwasy. Jednak nasze środowisko toksyczne miejsc nadmiernego stresu na wątrobę, tak jak i przetworzonej żywności wielu z nas jeść ze względu na wygodę. Możesz być dla siebie, zapewniając wątrobę z wysokiej jakości białka (organicznie podniesione chude mięso, drób i jaja, ryby z wód czystych i ekologicznych produktów mlecznych, fasoli, orzechów i nasion), z której może dokonać glutationu.

Obowiązek obrony

Kiedy toksyny wchodzi wątrobę (od palenia, picia diety napoje gazowane, przy użyciu środków czystości chemicznej i tysiące innych sposobów), cząsteczka tlenu przywiązuje do niego, tworząc wolne rodniki. Organizmu naturalne glutationu przywiązuje do wolnych rodników, czyniąc go nieszkodliwym. Tak długo, jak trwa proces, osoba zachować zdrowie. Jednakże, jeśli poziom glutationu zanurzyć zbyt niskie lub nie może nadążyć z wolnymi rodnikami, kłopot będzie.

Niskie poziomy prowadzić do choroby

Amerykański styl życia często działa przeciwko bramki dobrego zdrowia. Diety ubogie że skąpić na owocach i warzywach, nadmierny poziom stresu, napoje alkoholowe, aby pomóc nam się zrelaksować lub radzić sobie, uzależnienie od pomocy snu i przeciwbólowych, stosowania leków na receptę i chemikaliów dosłownie otaczającego nas zrobić to prawie niemożliwe do wątroby, aby utrzymać się z zapotrzebowania na L-glutation. Gdy poziomy są wyczerpane, choroby --- od przeziębienia do raka --- wkrada. Wiekiem ciało nie jest tak skuteczny w produkcji glutationu, albo, jak to było w młodości.

Jak zwiększyć naturalny poziom

Suplementy L-glutation nie są dobrze wchłaniane. Zamiast tego, spróbuj dodatek N-acetylo-cysteina, glutation, z którego jest wykonany. Opracowanie antyoksydacyjne sieci poprzez spożywanie świeżych owoców i warzyw oraz przyjmowania suplementów resweratrolu, selen, witaminy C i E oraz glonów chlorelli. Według dr Russell Blaylock, sub-par poziom magnezu w komórce także znacznie niższy poziom glutationu. Od przetworzone diecie brakuje magnezu, radzi wyborze całej żywności ekologicznej, które zawierają szerokie ilości go jak suplementów magnezu, aby pomóc utrzymać poziom L-glutationu na wysokim poziomie.

Poprawka glutationu

Suzanne Somers wprowadziła wielu ludzi do technologii LifeWave i plastra glutationu wynalezionego przez Davida Schmidta w swojej książce "Breakthrough. Osiem kroków do Wellness" "Y-Age", który nosi plaster stymuluje punkty akupunktury na ciele, aby zwiększyć przepływ energii. Schmidt mówi, że badania kliniczne udowodniły, sposób ten może zwiększyć poziom glutationu krwi o ponad 300% w ciągu zaledwie 24 godzin.