adcov.com

Co to jest kliniczna Masaże lecznicze?

Kliniczne masaż leczniczy wzrosła na przestrzeni lat, a teraz zyskał miejsce szacunku w środowisku medycznym. Wiele państw licencji terapeutów, ale dodatkowe godziny edukacji są potrzebne, aby zrobić masaż tkanek głębokich medycznej odpowiedzialnie. Dobrym sposobem na znalezienie dobrze wyszkolonego terapeuty jest poczta pantoflowa. Istnieją organizacje, które odnoszą się do wykwalifikowanego terapeuty. Numer licencji w reklamie terapeuta może powiedzieć, jak długo go nie było w praktyce.

Historia Masaż

Chińczycy mają zapisy datowane na rok 3000 pne masażu leczniczego wykonywane u pacjentów z dolegliwości medycznych. Odniesienia biblijne od 493 pne dokumentów dziennie masażu z oliwą z oliwek i mirrę jako część schematu piękno żon Kserksesa. (Esther, 2: 9-12) Hipokrates zalecał stosowanie masażu i był znany jako ojciec medycyny. W całej historii, mamy obrazkami i pisemny opis wykonywanego masażu, aby pomóc leczyć chorych i rannych. Praktyka stała się popularna w 1800 roku, a w miarę upływu czasu, to stał się znany jako gabinet masażu, a potem po prostu masować.

Masaż kliniczna

Masaż kliniczne lub, masaż leczniczy, jest formą terapii, która nie jest zazwyczaj wykonywane w uzdrowisku ustawienie, choć wielu uzdrowiska oferują głęboki tkanek i drenaż limfatyczny. Normalnie, masaż medyczny odbywa się w klinice i rehabilitacji z jakiejś formy kontuzji. W większości przypadków lekarz zapisuje receptę z planem leczenia. Masaż kliniczna polega rozwiązywaniu głębszych mięśni ciała masaż relaksacyjny porównaniu wykonywane z bardzo lekkiego dotyku na powierzchni skóry. Terapeuta ma rozległą wiedzę na temat anatomii i fizjologii i rozwiązuje szereg ograniczeń ruchu przy użyciu różnych sposobów. Ciepła mogą być stosowane wraz z zimnych opakowaniach lub hydroterapii do zwiotczenia mięśni i czynią je bardziej dostosowane do pracy.

Korzyści

Korzyści płynące z masażu są do uwolnienia mięśni, które zostały traumą albo przez powtarzające się działanie lub wypadku i przywrócić je do stanu naturalnego. Obejmuje to poprawę zakresu ruchu stawów lub mięśni zaangażowanych. Poprawa krążenia pomaga przepłukać stagnacji kwasów mlekowego, które nagromadziły się w mięśniach tworzących ból mięśni. Zdrowy mięsień nie boli. Po zwolnieniu napięte mięśnie powoli odcinek jest zazwyczaj wykonywane wydłużać je przywracając je do pierwotnej elastyczności. przeznaczona do ubezpieczenia podlega ten reedukacji nerwowo-mięśniowej

Dostępność

Masaż kliniczna jest zwykle wykonywane w gabinecie masażu, terapii fizycznej, biuro działu lekarza lub szpitala. W niektórych państwach, ubezpieczenie zwróci za swoje usługi jak masażysty, jeśli są licencjonowane i mieć receptę stwierdzającą w diagnostyce i leczeniu plan. Przez lata lekarze stają się bardziej otwarci na masażu i wielu ośrodków ortopedycznych i neurologów teraz zatrudniają masażystów, jak to jest rozliczanych usług przewoźnikom ubezpieczeniowych.

Dodatkowe korzyści

Przez lata masaż medyczny wzrosła w zawrotnym tempie. Ludzie już nie tylko zobaczyć go jako coś, co robisz, gdy chcesz się zrelaksować i wyeliminować stres. Większość ludzi reaguje na dobry masaż tkanek głębokich medycznych. Często nie zdają sobie sprawy, jak restrykcyjne ich zakres ruchu jest aż go odzyskać.