adcov.com

Co to jest Jojoba Seed?

Nasion jojoby są z roślin uprawianych jojoba, które są przez tysiące w południowo-zachodniej ropy US jojoba jest uzyskiwany z nasion jojoby i znajdują się w aż 300 produktów dla zdrowia i urody.
Wieki temu Indianie naciśnięciu żółtej substancji woskowej z nasion jojoby, aby zastosować się do cięć, aby przyspieszyć gojenie. Obecnie nasion jojoba są badane przez badaczy, aby zobaczyć czy jojoba posiłek mogą być stosowane do zmniejszenia otyłości u ludzi.

Identyfikacja

Nasion jojoby rosną w klastrach trzech w owoców rośliny jojoba (Simmondsia chinensis) i rośnie dziko w zachodniej części Meksyku, Arizonie i południowej Kalifornii.

Nasion jojoby mają od 50 do 60 procent ciekłego wosku roślinnego, które zostały wykorzystane w dużym stopniu w pielęgnacji skóry i innych produktów kosmetycznych. W roku 1971, stosowanie oleju spermacytowy z kaszalotów był zakazany i olej z nasion jojoby jojoby było duże zapotrzebowanie.

Cechy

Nasion jojoby znajdują się w zielonych owoców z krzewu jojoba roślin zimozielonych, które mogą rosnąć do 10 lub 15 metrów wysokości. Owalne liście są zielone, szare i mają woskową powłokę, aby utrzymać wilgoć zablokowany w.
To trwa trzy miesiące, owoce dojrzewają przed wybucha, odsłaniając małe, brązowe nasiona jojoba, które przypominają małe oliwki. Jeden funt kubek może pomieścić od 300 do 1000 nasion jojoby.

Korzyści

Ściśle mówiąc, nasion jojoby ogólnie nie są poszukiwane przez konsumentów. Jest to ciecz złoty olej jojoba, że ​​jest. Olej jojoba można kupić w butelkach i wykorzystywane do nawilżają skórę i włosy lub jako demakijażu.
Olej jojoba jest znaleźć w wielu kremach do skóry, mydła w płynie, żele do kąpieli, a także w doniczkach wargi balsam.
Nasion jojoby są poszukiwane przez producentów kosmetyków, ponieważ uprawa jest w stanie rozwijać się w suchych deser, gdzie inne rośliny nie powiedzie.

Nieporozumienia

Nasion jojoba nie są łatwe do znalezienia, ale jeśli je znajdziesz, nie jeść je: są toksyczne! Obecnie istnieją badania, które są odtłuszczenie posiłek nasion jojoby, aby zobaczyć, czy szczury mniej jedzenia i schudnąć. Wcześniejsze badania wykazały, że mączka z nasion odtłuszczone jojoba może zmniejszyć apetyt u szczurów o 20 procent. Jest nadzieja, aby sprawdzić, czy to może być stosowane do osób z cukrzycą lub otyłością, które są narażone na ryzyko śmierci. Dalsze badania powinny być zakończone przed zobaczysz nasion jojoba do spożycia przez ludzi, jednak.

Ostrzeżenie

Jak olej jojoba jest łatwo znaleźć w sklepach ze zdrową żywnością i on-line, wielu ludzi wierzy, że zapewni odpowiednią ochronę przed słońcem, jako "naturalny filtr przeciwsłoneczny."
Nie. American Cancer Society zaleca, filtrów przeciwsłonecznych pełne spektrum z współczynnik ochrony przeciwsłonecznej (SPF) o 15. Olej jojoba z rozgniecionych nasion jojoba nie zapewniają takiego poziomu ochrony przed słońcem.
Użyj olej jojoba, aby oczyścić makijaż z twarzy i powiek i nawilżają, ale także korzystać z ochrony przeciwsłonecznej, aby uniknąć poparzenia.