adcov.com

Co to jest Gymnema?

Co to jest Gymnema?


National Library of Medicine opublikował niedawno wyniki badań, że korzystanie z Gymnema mogą być pomocne w kontroli cukrzycy typy 1 i 2, w uzupełnieniu do przepisanej terapii insuliną. Chociaż ziołowy jest bardzo popularny na kontynencie Indii, nie miał wiele ekspozycji w Stanach Zjednoczonych. Jednak dalsze badania ujawnia pozytywne efekty gymnema, zioło jest coraz większą popularność i można łatwo zamówić przez Internet bez recepty.

Identyfikacja

Najbardziej wyróżniającą cechą jest jego gymnema winorośli jak wygląd, który owija się wokół i infiltruje żadnych drzew lub roślin, które go otaczają. Winorośli drzewiastych jest również uważane za nietoksyczne.

Gdzie Czy Gymnema Pochodzą?

Gymnema, znany również jako Gymnema Sylvestre, można znaleźć naturalnie rośnie w tropikalnych obszarach leśnych z południowych Indii.

Niszczyciel Cukier

Zgodnie z gymnema.net lekarze w Indiach użyć rośliny do leczenia cukrzycy. Znany jako niszczyciel cukru, lub "gumar" w hinduskiej, gymnema okazało się być skuteczne w redukcji pragnienia cukru.

Inne zastosowania gymnema

Gymnema znane jest również przechwycić głodu, pomaga w walce z otyłością przez Rozruch odchudzania. W rzeczywistości, bodyandfitness.com wyjaśnia, że ​​gymnema nie jest pomocne tylko dla osiągnięcia celów odchudzania, ale także pomaga kontrolować poziom cholesterolu i utrzymać zdrowe narządy.

Dwie formy gymnema

Gymnema można kupić w formie kapsułek lub herbaty. Kwas, który znajduje się zarówno w postaci pomaga zatrzymać cukru z absorbowane do strumienia krwi i jelit. Herbata działa również w celu zapobieżenia kubki smakowe na języku z reakcji na smak cukru.