adcov.com

Co to jest Fentermine?

Fentermine jest powszechne błędy pisowni phentermine, wspólnego odchudzania narkotyków. Leki na receptę wiele wspólnego odchudzania zawierają phentermine, w tym adipex, Duromine i Ionamin i jest także dostępny w postaci ogólnej. Niektórzy pacjenci podejmują phentermine raz dziennie, albo krótko przed lub po śniadaniu, ale to może być również wykonane w mniejszych dawkach trzy razy dziennie, około pół godziny przed spożyciem posiłku.

Jak to działa?

Phentermine jest tłumiące apetyt, który działa podobnie do amfetaminy. To działa najlepiej w ludzi, którzy biorą go wraz ze zmianą diety i ćwiczeń, aby schudnąć.

Fen-Fen

Phentermine był jednym z dwóch leków w śmiertelnym diet pill nazwie Phen-Fen, co w połączeniu phentermine z fenfluraminy. Phentermine nigdy nie powinny być podejmowane w związku z fenfluraminę lub podobne leki, ponieważ może to spowodować nadciśnienie płucne, rzadki, ale być może zagrażające życiu choroby.

Skutki uboczne

Phentermine może powodować zawroty głowy, senność, nudności, wymioty, biegunka, zaparcia, drażliwość lub suchość w ustach. Gdy podjęte pod koniec dnia, niektórzy użytkownicy mogą doświadczyć problemy ze snem. Żaden z nich nie jest powodem do niepokoju. Jednak natychmiast powiadomić lekarza, jeśli wystąpi którykolwiek z następujących: duszność, niewyjaśnione zwiększenie masy ciała, niezwykłe myśli lub zachowań, obrzęk, ból w klatce piersiowej, nieregularne bicie serca lub wysokim ciśnieniem krwi.

Ostrzeżenia

Ludzie z pewnymi schorzeniami nie powinni przyjmować phentermine. Obejmują one jaskry, niektóre choroby psychiczne, wysokie ciśnienie tętnicze, nadczynność tarczycy oraz niektóre rodzaje chorób serca. To również nie jest bezpieczne dla kobiet w ciąży lub karmiących piersią.

Interakcje leków

Niektóre leki są znane interakcje ze skutecznością fenterminy lub może zwiększać ryzyko wystąpienia niepożądanych efektów ubocznych. Insulina, doustne leki na cukrzycę, wysokie ciśnienie krwi leki i kilka rodzajów leków przeciwdepresyjnych nie należy przyjmować z phentermine.