adcov.com

Co to jest Far Infrared ciepła?

Far promienie podczerwone (FIR) są emitowane przez wszystkich. Słońce jest naszym głównym źródłem fal FIR, a Japończycy i Chińczycy wykonali ogromną ilość badań w tej dziedzinie. Wiele produktów został stworzony w celu wspomagania gojenia się ciała, jak na przykład maszyna Chi. Fale FIR są głównymi detoxifers ciała i robią to poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych. Naczynia są zdolne do przemieszczania toksyny, metale ciężkie i kwasów mlekowego z organizmu. Inkubatory również zawierać fale pory w zachowaniu dzieci ciepłe w szpitalach.

FIR Fale

Słońce jest naszym głównym źródłem energii promieniowania, ale nie wszystkie z tej energii jest korzystne dla organizmu. Chociaż musimy energii ze słońca, niektóre z trudniejszych aspektów światła słonecznego może spowodować uszkodzenie skóry. Far promienie podczerwone (FIR) zapewnia najlepsze aspekty światła słonecznego i opuścić niebezpieczne skutki promieniowania słonecznego. Ośrodki zdrowia skorzystało lampy ciepła od lat, ale utrzymanie stałej temperatury był zawsze problem. Wiele klinik zdrowia teraz używać FIR sauny, aby pomóc klientom w detoksykacji metali ciężkich i toksyn.

Co to jest FIR?

Daleko promienie podczerwone są fale energii, które są całkowicie niewidoczne, ale zdolny do przenikania w głąb ciała, gdzie powoli podnieść temperaturę powierzchni ciała i aktywować główne funkcje organizmu. FIR ciepła łagodzi ból poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych, co zwiększa przepływ krwi. Lepsze krążenie pozwala więcej tlenu dostępnych miejscach ciała, które są w potrzebie i pomaga zmniejszyć ból i przyspieszyć proces gojenia. Wspólne urazy, które są trudne do leczenia ze względu na brak przepływu krwi korzyści z tego typu terapii.

Korzyści

Poprzez poprawę krążenia krwi, FIR fale z sauny może pomóc i wzmocnić układ krążenia i może złagodzić ból, jak kwasy mlekowego są przenoszone za pośrednictwem krwi. FIR poprawia i łagodzi bóle stawów i sztywność w krwiobiegu do tych obszarów. Poprawa zakresu ruchu i elastyczności są również widoczne w ciepło przenika mięśnie. Spalanie kalorii bez setek godzin ćwiczeń z użyciem sauny FIR to kolejny plus, według Chi maszyny International. Jednakże, musi pić dużo wody, aby pomóc organizmowi w płukania toksyn z systemu.

Historia

Medycyna energetyczna jest już od wieków. Qi-gong mistrzów i innych praktyków terapii mają Healing Touch FIR emitujących energię z ich rąk, według Instytutu Qi-gong. Badania zostały wykonane i Chi Maszyna naśladuje te same fale FIR na ich dokładną częstotliwość. Dzisiaj "Touch" praktyków dla zdrowia, takich jak Dolores Krieger, Ph.DRN, którzy uczą pielęgniarek i wolontariuszy Reiki, i były w stanie połączyć medycynę energii do głównego nurtu medycyny.

Sposoby otrzymywać FIR Waves

Istnieje wiele sposobów, aby uzyskać FIR. Niektórzy wolą saunę i inni wolą lampy. Istnieje również "cieplarnia" dostępne w dwóch rozmiarach. Istnieje nawet przenośna lampa stworzona z myślą zwierzęta. W Japonii istnieje "społeczeństwo podczerwieni" i badania i rozwój produktów zostały wykorzystane przez tysiące. Wszelkie interakcje z innego ciała wysyła fale FIR. Jeśli spać sam, wysłać FIR, ale nie odbierają fale FIR. Osoby, które śpią w jednym łóżku wysyłać i odbierać fale FIR.