adcov.com

Co to jest Dieta izokaloryczny?

Co to jest Dieta izokaloryczny?


Dieta jest izokaloryczność umiarkowanie węglowodany, dieta umiarkowanej diecie, która pozwala jeść, co chcą, o ile zużywa taką samą ilość węglowodanów, białek i tłuszczów dziennie. Obiecujące szybkie odchudzanie z minimalną utratą mięśni, dieta izokaloryczność jest popularny wśród kulturystów.

Jak działa dieta

Diecie jedzenia typowy niskiej zawartości tłuszczu, kalorii restrykcyjne diety mają tendencję do utraty masy mięśniowej wraz z tłuszczem. Dzieje się tak, ponieważ kiedy nie spożywa wystarczającej ilości węglowodanów, organizm musi iść gdzie indziej, najczęściej do mięśni, aby znaleźć aminokwasy, których potrzebuje do funkcjonowania.

W przeciwieństwie do tego, przez zmniejszenie węglowodanów i zwiększenie zawartości tłuszczu, izokaloryczność diet pozwala na diecie utratę masy, przy jednoczesnej minimalizacji utraty mięśni. Jak węglowodanów organizm może przekształcić tłuszczy w energię. Jednakże, w przeciwieństwie do węglowodanów, wzrost zawartości tłuszczu w diecie sprzyja utracie masy ciała poprzez zmniejszanie wydzielania insuliny. Kiedy poziom insuliny jest wysoki, organizm nie łatwo spalić zapasów tłuszczu.

Chociaż nie ma żadnych ograniczeń co do tego, co należy jeść pokarmy w diecie izokaloryczny, zdrowe tłuszcze, takie jak kwasy omega-3 kwasy tłuszczowe są zawsze lepszym wyborem niż tłuszcze nasycone. (Patrz odniesienia 1 i 2)

Obliczenia

Izokaloryczność dieta jest o liczbach. Aby obliczyć ilość węglowodanów, białek i tłuszczów wymaganych na diecie izokaloryczny podzielić dzienne zapotrzebowanie kalorii przez trzy. Na przykład, jeśli jesz 1,8 tysiące kalorii dziennie, 600 z tych kalorii powinno pochodzić z węglowodanów, 600 z białek i 600 z tłuszczów.

Jeden gram tłuszczu zawiera dziewięć kalorii, jeden gram węglowodanów zawiera cztery kalorii i jeden gram białka zawiera cztery kalorii. Więc w gramach, 600 600 kalorii tłuszczu, kalorii i węglowodanów białko staje się 600 kalorii 67 g tłuszczu, 150 g węglowodanów i 150 g białka.

Skutki uboczne

Po rozpoczęciu diety izokaloryczny, dietetyków może czuć się głodny, niespokojny i słaby. Jednak te skutki uboczne powinny uchodzić za ciało dostosowuje się do niższego spożycia węglowodanów. Pamiętaj, aby zawsze skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem nowej diety.