adcov.com

Co to jest Darvocet?

Darvocet jest przeciwbólowy ból, który jest połączeniem narkotycznego propoksyfenem narkotyków i paracetamol. Połączenie zwiększa moc łagodzenia bólu, pomaga w sposób ponad-the-counter leki nie mogą.

Propoksyfen

Propoksyfen, odurzający, pochodzi z rodziny opiatów. Jest ona skuteczna w zmniejszaniu bólu tworząc przeszkodę w mózgu, blokowanie receptorów, które umożliwiają percepcję bólu, zapewniając tym samym ulgę.

Paracetamol

Paracetamol, środek przeciwbólowy, pomaga zmniejszyć ból i obniżenia gorączki. Osiąga się to, gdy rozwój prostaglandyny (typ lipidu, który wywołuje skutki fizjologiczne) w mózgu spowolnione przez wlot acetaminofenu.

Propoksyfen - Skutki uboczne

Propoksyfen ma wiele skutków ubocznych, takich jak nudności, wymioty, zawroty głowy, zaparcia, zaburzenia procesów myślowych oraz utrudniony aktywności fizycznej. Może to być również uzależnienie. Skonsultować się z lekarzem, jeśli pacjent przyjmuje inne leki, a połączenie może być szkodliwe.

Paracetamol - Skutki uboczne

Paracetamol, nie odurzający, ma minimalne skutki uboczne. Jeśli są przyjmowane przez dłuższy okres czasu i w więcej niż zalecany, może to mieć wpływ na wątrobę.

Darvocet - poważne skutki uboczne

Darvocet nie powinny być zrobione z jakiegokolwiek innego leku. Jeśli objawy nie poprawi się z tego leku, należy skonsultować się z lekarzem. Darvocet ma wiele skutków ubocznych, w tym poważniejsze są czarne stolce, zażółcenie skóry i oczu, lekkim oddechem lub zajęcia.