adcov.com

Co to jest cukrzyca skóry?

Co to jest cukrzyca skóry?


Warunek nazywa się "cukrzyca skin" nie istnieją, ale skóry osoby chorej na cukrzycę mogą mieć niekorzystny wpływ na jej stan w szeregu sposobów.

Znaczenie

Według American Diabetes Association, 33 procent chorych na cukrzycę będzie miała zaburzenia skóry związane z cukrzycą w pewnym momencie w ich życiu.

Co się dzieje

Gdy ciało traci płyn dostaje wysoki poziom glukozy we krwi, co włosów skóry, a tym samym itchier i ból. Jeśli skóra jest wystarczająco suche do zgryzienia, bakterie są odpowiedzialne, aby wejść i spowodować infekcję. Wysoki poziom glukozy również hamuje pocenie się, wilgotna skóra, która utrzymuje. Ponieważ wysoki poziom glukozy zapewnić wylęgarnią bakterii i grzybów, zdolność organizmu do samoleczenia jest zagrożona.

Rodzaje

Choroby skóry związane wyłącznie z cukrzycą obejmują dermopathy cukrzycową, obumarcia, lipidowo, cukrzycowa, pęcherze na cukrzycę i wylewnych ksantomatoza.

Objawy

Istnieje wiele potencjalnych objawów szukać. Niektóre z nich stan zapalny, czerwony lub gorącej tkanki skóry; wysypki swędzące; jasnobrązowy, łuszczących się plam; matowe, czerwone, wypukłe obszary; każda skóra, która staje się łysy, cienkie, fajne i błyszczące; pęcherze; i firma, żółte, groch, jak rozszerzenia w skórze.

Leczenie

Upewnij się, że wszystkie skóra suszy się po praniu, a następnie użyć balsamu, aby utrzymać skórę wilgotną. Pij dużo płynów, nosić wszystko bawełnianej bielizny, aby umożliwić skórze "oddychać" i sprawdzić skórę codziennie za czerwone plamy, owrzodzenia lub suchych plam. W przypadku problemów, należy skontaktować się z lekarzem.