adcov.com

Co to jest chirurgia YAG?

Co to jest chirurgia YAG?


YAG (skrót od itru-aluminiowo-granatowe) technologia laserowa jest jeden rodzaj derma-medycznych technologii wykorzystywane do wykonywania kosmetycznych chirurgii laserowej. "Operacja YAG," to jest po prostu kosmetyczne chirurgia laserowa, która wykorzystuje technologię lasera YAG. W ciągu ostatniej dekady, w Stanach Zjednoczonych, takie procedury, które doświadczyły rakieta popularność jako skutecznych rozwiązań anti-aging do pielęgnacji skóry. Pole kosmetycznych zabiegów laserowych nadal rozwija się dynamicznie, prezentując kontrast między jego obecnym dostępności versus tylko krótki czas temu, kiedy zostały przeprowadzone procedury laserowe wyłącznie przez dermatologów, u pacjentów z bardzo wąskiej, eleganckiej rynku. Obsesją Ameryki z młodzieńczą paliw wygląd popytu na zabiegi pielęgnacyjne, które obiecują fontanna-z-młodzieży korzyści. Szanse rynkowe i osiągnięcia technologiczne i medyczne, doprowadziły do ​​większej i bardziej zróżnicowanej sfery możliwości leczenia laserowego. Laser YAG jest przykładem technologii laserowej przewidziane do zaspokojenia specyficznych potrzeb.

YAG Terminologia

"YAG" skrót pojawia się w nazwach różnych typów laserów. Od chwili jego wprowadzenia, korzyści i funkcje YAG zostały wykorzystane w połączeniu z innymi techniki laserowej uzyskując szczególne efekty. Dlatego uzyskanie podstawowych informacji na temat tylko "YAG" chirurgii laserowej mogą łatwo prowadzić do nieporozumień i / lub nadużycia względem. Er: laser YAG, na przykład, służy do określonego celu, który jest incongruent jak w "stand-alone" YAG albo innych laserów YAG, jak GentleYAG. Badania nad rodzajami chirurgii laserowej mogą prowadzić do błędnego, wymienne używanie terminów. YAG rzeczywiście ma alternatywne nazwy medycznych, jednak. Następujące informacje wyjaśnia YAG i jego podtypy.

YAG

Technologia YAG jest szeroko stosowany w chirurgii laserowej kosmetycznych (które są w rzeczywistości, nieinwazyjne i nie chirurgiczne), ale jest również związane z związane ze wzrokiem, zabiegi laserowe, wśród innych rodzajów chirurgii laserowej. W tym artykule omówiono rolę YAG w kosmetycznej pielęgnacji skóry. YAG, choć często określane pod inną nazwą, jest najbardziej powszechnie stosowane w technologii laserowej chirurgii kosmetycznych i służyć wiele różnych aplikacji. YAG są wysokiej intensywności wiązki światła, pełne energii, a skierowane do fragmentu lub pocięte przez tkankę komórek skóry. ND-YAG, Nd: YAG lub neodymowy YAG są nazwy techniczne YAG. Nd: YAG jest najbardziej powszechnie stosowaną nazwę dla YAG w dziedzinie medycyny.

Powody, dla chirurgii laserowej

Pacjenci chirurgii laserowej używać leczenia ostatecznie skończyć z bardziej młodzieńczy wygląd skóry, z tonu, nawet skóry i gładkiej fakturze. Laserowe zabiegi usunięcia nieprawidłowości skóry, ale są także wykorzystywane w celach zapobiegawczych, jak zabiegi promowania szybkiego komórek skóry obracającego (produkcja kolagenu) i ujawniają "świeże" zewnętrzną warstwę skóry nowych, zdrowych komórek, które odżywia cerę. Przebarwienia skóry jest typową przyczyną leczenia korekcyjnego. Wiek, wątroby i plam spowodowanych nadmiernym promieniowaniem UV i melasmas, spowodowane ciążą lub menopauzy, są wspólne warunki odbarwienia. Laserowa może również zmniejszyć widoczność blizn, znamion, niechcianych moli, pajączków i naczynek. Redukcja zmarszczek jest osiągalne, choć niektóre podtypy technologii YAG są bardziej skuteczne w rozwiązywaniu tego celu.

Er: YAG: Erb YAG

Er: laser YAG jest powszechnie stosowany do usuwania naskórka obróbki laserowej, aby zmniejszyć wygląd umiarkowanie głębokich zmarszczek, blizny i poprawki odbarwienia skóry. Er: YAG emituje energii-belki tak, że skóra jest delikatna-penetracji. Laser ten jest idealny do zabiegów, w których cienkie warstwy uszkodzonej tkanki skórnej z niezwykłą precyzją. Okoliczne zdrowe komórki pozostają nienaruszone. Nowsze wersje tego lasera mają właściwości podobne do lasera CO2.

Q-switch neodymowy YAG

Jest laser Nd: YAG z lekkim wariant techniczny, który przejmuje jego właściwości. (Nd: YAG często działają w trybie "Q-Switch".) Ten technologii laserowej, która wykorzystuje światło podczerwone, jest skuteczny w usuwaniu tatuaży i korygowanie głębokie, ciemne zmiany. Problemy pigmentacji może enefit z możliwości tego lasera do emitowania i zmieniać różne kolory, takie jak zielone lasery do przyspieszenia korekty brązowych plam. Kolor zielony przyspiesza również uwolnienie z pomarańczowo-czerwone tatuaż kolorach. Nd: YAG, które nie są w trybie Q-Switch są używane do usuwania włosów, a do leczenia stanów zapalnych. Laser ten jest korzystny dla pacjentów z naturalnie ciemnej pigmentacji skóry.

Gentle YAG

Wersja Gentle YAG z Nd: YAG jest podobno najbardziej zaawansowana technologia laserowa dostępne. Jest to także przeznaczony do leczenia najszybciej pracy z mniejszą ilością impulsów laserowych. Ta technologia jest różnorodny, co może uzyskania pożądanych efektów naprawczych i profilaktycznych do różnych typów i chorób skóry. Oprócz typowych powodów chirurgii laserowej, technologia laserowa jest preferowane do trwałego ograniczenia włosów, redukcję w wyglądzie twarzy żył i zmarszczek. Widoczne żyły w nogach można również dojechać uderzył lasery YAG Gentle. Zaostrzenie skóra jest wyjątkowa i pożądane korzyści, że ta technologia obiecuje również.