adcov.com

Co to jest chirurgia Talus Fusion?

Co to jest chirurgia Talus Fusion?


Twoje kości skokowej jest ważną częścią stawu skokowego. Przekazuje ona swoją wagę całej stawów i pozwala chodzić po nierównym terenie. Jeśli jest ranny, operacja fuzji skokowa jest jedną z opcji leczenia.

Usypisko

Według American Academy of Surgeons ortopedyczne, Talus jest mała kość w stopie. Okaże się między kość piszczelową i strzałkową w nodze i swojej kości pięty.

Przyczyny Chirurgii

Jeśli staw skokowy został uszkodzony przez urazu lub zapalenia stawów, może wystąpić ból podczas spaceru, a nawet wtedy, gdy jesteś w stanie spoczynku. Chirurgia Fusion może złagodzić ból.

Talus Fusion Chirurgia

W operacji fuzji kości skokowej, chirurg usuwa chrząstki między Twoim piszczeli i kości skokowej. Ona zastępuje go przeszczep kości, a następnie łączy tibia, przeszczep kości skokowej i metalowymi wkrętami lub prętów. Kości rosną i złączą.

Poprawa

Po operacji, będzie w gipsie przez sześć tygodni i musi utrzymać ciężar z kostki. Po zbadaniu przez lekarza, trzeba być w gipsie przez kolejne sześć tygodni będzie się powoli w stanie umieścić na stopionej masy kostki. Twój spuchnięte kostki mogą pozostać na okres do jednego roku, ostrzega Georgetown University Hospital. (Zobacz GUH)

Rozważania

Po przejściu operacji fuzji Talus, stracisz trochę swojego zakresu ruchu, jeśli chodzi o przenoszenie z tyłu stopy w górę iw dół.